reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

to i owo o marcóweczkach

witam serdecznie drogie marcóweczki...

Mam na imię Marta , mam 29 lat mieszkam na wsi pomiedzy Łukowem, a Radzyniem Podlaskim woj.lubelskie. Z zawodu ekonomista, ale tak mi sie zycie ułozyło , ze od 2 lat jestem nauczycielem języka angielskiego w szkole sredniej. Niedługo minie nasza 1 rocznica ślubu. to nasze pierwsze wytęsknione i wymarzone dziecko_Obecnie jestem w 11 tygodniu ciąży i znosze ją dość dobrze poza tym, że dopadła mnie ostra anemia i infekcja.
Jesteśmy w trakcie budowy domku, co daje mi dużo energii i checi do działania.Jak dobrze pójdzie, to wraz z narodzinami dziidziusia, wprowadzimy się do naszego własnego kącika. a co poza tym, lubię to co większośc kobietek. Przyjemnośc sprawia mi czytanie, gotowanie, podróże, spacery, zakupy , masę rzeczy...

Pozdarwiam Was mocno i życzę wspaniałych, spokojnych, uśmiechnietych 9 m-cy


och, zazdroszczę własnego domku, my się staramy o mieszkanie:-)
witam i zyczę spokojnych miesięcy
 
reklama
Witam, Mam na imię Ania. Mieszkam na wsi w woj. lubelskim. Jestem mężatką od prawie 3 lat i spodziewamy się naszego pierwszego dzieciątka. Jestem nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej - jest to moja pasja. Bardzo cieszymy się z naszego dzidziusia bo trochę odkładałam macierzyństwo (praca, studia), obecnie mam 27 lat i doszliśmy do wniosku że to już czas.
Pozdrawiam wszystkie mamy:-)

ooo! jak miło ! ja też z lubelskiego i też mieszkam na wsi....skąd dokładnie jesteś?
pozdrawiam ...
 
Lepiej późno niż wcale, jak to mówią ;-)

Mam na imię Asia, mam 28 lat (jeszcze). Z wykształcenia i zamiłowania jestem turystką. Jestem mężatką od 5 lat (czerwiec 2004) a znamy się od 10ciu. Mamy dwóch synków: 4letniego Pawełka (czerwiec 2005) i dwuletniego Łukasza (wrzesień 2007). Mój mąż jest marynarzem (pracuje w systemie 6x6tyg) więc ja ze wzgledu na dzieci nie mogę podjąć pracy zawodowej. Od skończenia studiów (obroniłam się tydzień przed urodzeniem Pawełka) jestem więc pełnoetatową mamą. Decyzję o trzecim maluchu podjęliśmy w końcu stycznia, udało się w czerwcu, co w naszym przypadku oznacza drugi cykl starań.
Mieszkamy w Warszawie ale coraz wyraźniej krystalizuje się nasza wizja budowy domu pod Warszawą. Dokładnie 40km od naszego obecnego mieszkania.
Zainteresowań mam mnóstwo: dzieci, wszelkie rodzaje turystyki aktywnej, różne dyscypliny sportu, książki, komputer, kuchnia... i wiele innych.

To chyba tyle, tak w dużym skrócie...
 
Witam, nazywam sie Ewa i mam 30 lat. Mieszkam i pracuję w Białymstoku w branży prawniczej.Z moim mężem pobralismy się 5 lat temu, a w 2005 roku przyszła na świat nasza córeczka Julia:) W ubiegłym roku cieszylam sie ciążą jedynie przez 8 tygodni:( Potem miałam awersjęd o wszytskich ciężąrnych, malutkich dziciaczków i całego świata. Po paru miesiącach mi przeszło na szczęście i znó postanowiliśmy sie postarać.Udało się, jestem w 11 tc i mam nadzieję ze tym razem moja córcia doczeka sie ukochanej siostry( albo braciszka ale do tego musiałabym ja długo przekonywać). MAm nadzieje ze razem dotrwamy do szczęśliwego rozwiązania:)
 
To teraz ja :)
Mam na imie Kamila mam 30 lat urodzilam sie w Jeleniej Gorze i tam tez mieszkalam przez 20 lat :)
W roku 2000 wyjechalismy na stale do Niemiec ,przez 9 lat mieszkalam w Mannheim piekne miasto a od wrzesnia 2008 mieszkamy w Aachen :)tez bardzo ladne historyczne miasto.
Mamy rzut beretem do Holandi i Belgi :)i pomimo tego ze tutaj w Aachen bardzo duzo deszcze pada juz sie zadomowilismy .
Z moim mezem jestesmy juz prawie 17 lat razem a nie caly rok po slubie ;) tyle czasu musialam czekac az poprosil o reke :)
W Polsce skonczylam Liceum Handlowe potem w niemczech robilam przeszkolenie i kursy a teraz pracuje w sklepie odiezowym :)

To moja 2 ciaza jestem mama Aniolka i wierze ze tym razem sie uda :)
Ale nabazgralam
 
Renata. Mieszkam pod Warszawą. Mam jedno dziecko 10 miesięcy, które wychowuję samotnie (partner pracuje w innym mieście)- obecnie jestem w 12 tygodniu ciąży. No i dowiedziałam się właśnie że ojciec moich dzieci prawdopodobnie nie będzie z nami ze względu na mój rzekomo nieznośny charakter. Tak więc potrzebuję trochę życzliwego wsparcia. Stąd moja obecność na forum. Obecnie nie pracuję bo w mojej branży (budownictwo) zapanował kryzys a tu kredyt na głowie i dom utrzymać trzeba. Mam trochę kłopotów. pozdrawiam wszystkie dziewczyny
 
Cóż mężczyźni są nieobliczalni- dodam że żadne z dzieci nie było dziełem przypadku.
Blueberry77- jak dodać taki fajny pasek z kalendarzem jak u Ciebie?
 
reklama
Witaj serdecznie,
ciąża to czas mało dogodny na kłopoty, tym bardziej będziemy trzymać za Ciebie kciuki i za Twoje Maleństwa dwa :tak:
Czytam wiele różnych historii kobiet i każda z nas ma jakieś trudności, z jakimi się zmaga, więc ogólnie podziwiam kobiety, że są takie silne i tak sobie potrafią radzić w trudnych wyzwaniach życiowych, co mi również dodaje otuchy w trudnościach.
Mimo kulturowym stereotypom jesteśmy raczej płcią silną, wytrzymałą i zdolną wiele z siebie dać, a jednocześnie nie wstydzimy się swoich słabości...
Jedno jest pewne - za rodzinę powinno być odpowiedzialne dwoje rodziców i fajnie by było, aby tak mogło być w każdym przypadku i zawsze :baffled:,
pozdrawiam miło
 
Do góry