reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

to i owo o marcóweczkach

Cześć wszystkim,
Mam na imię Paulina, mam 29 lat, mieszkam w stolicy, pracuję w dziale sprzedaży w jednym z warszawskich hoteli (obecnie na L4:-p)
Na początku czerwca powiedzieliśmy sobie z TŻ "tak". Starania o dzidzię zaczęliśmy już wcześniej, w kwietniu zaszłam w ciążę, ale niestety w 6 tygodniu poroniłam :sad: Właściwie powinniśmy byli zaczekać jeszcze miesiąc ze staraniami, ale nie wytrzymaliśmy i w pierwszym cyklu w czerwcu się udało :-):tak:
 
reklama
hej, mam na imię Gosia, mieszkam na pięknek Warmii, pięć lat stażu małżeńskiego, 10 lat z tym samym cudownym facetem, 27 lat, pierwsza ciąża i taka niespodzianka, bliżniacza,dwójajowa, bo cioci,babci hi hi. Pracuję w OPS,papierówka,mnóstwo zajęć.
Moja pasja to komputer, gotowanie.
Uwielbiam ludzi
póki co pełna obaw, wrażeń, snów o dzieciach nie mieszczących się na półkach
pozdrawiam
 
Witajcie Marcóweczki!

Mam 38 lat i miałam uporządkowane i ułożone życie. A tu niespodzianka. Jestem w 9 tyg. ciąży , a w domu mam 14 letnią córunię. Na początku byłam w szoku, bardzo się bałam że jetem już za stara na dziecko ,Trafiłam do dobrego lekarza, który potrafi odpowiedzieć na wszystkie pytania a zarazem nie wystraszyć. Tą ciążę znoszę znacznie lepiej niż poprzednią. Prawie żadnych mdłości. Jeszcze nic nie przytyłam, choć już nie mieszczę się w swoje rzeczy ( poprzednia ciąża to + 33kg ) Ja teraz pragnę tylko aby szczęśliwie się urodził i był zdrowy mój drugi maluszek, a mam nadzieję tym razem będzie to synuś. Nie planowaliśmy go ale teraz bardzo go już kochamy i nie możemy doczekać narodzin. Za dwa tygodnie badania prenatalne i oby wyszło wszytko ok. Wierzę że tak będzie. ( choć im bliżej badań tym większy niepokój )pozdrawiam
img%5D%5B%22%20alt=%22%22%20border=%220%22%3E
 
Ostatnia edycja:
Witaj Saori.
Teraz coraz więcej kobiet decyduje się na późne macierzyństwo. Moja ciocia urodziła gdy miała 40 lat, pierwsze urodziła w 29 roku życia. Ważne, że jesteś pod opieką dobrego lekarza. Ja też drugie planuję trochę później, może nie w 40 roku życia, ale w jakimś 35. Dzięki małemu dziecku człowiek czuje się młodszy, przynajmniej tak mówi moja ciocia.
 
reklama
Witaj Saori.
Teraz coraz więcej kobiet decyduje się na późne macierzyństwo. Moja ciocia urodziła gdy miała 40 lat, pierwsze urodziła w 29 roku życia. Ważne, że jesteś pod opieką dobrego lekarza. Ja też drugie planuję trochę później, może nie w 40 roku życia, ale w jakimś 35. Dzięki małemu dziecku człowiek czuje się młodszy, przynajmniej tak mówi moja ciocia.
saori gratuluje i 3mam kciuki, by z maluszkiem wszystko było w porządku:-)
Dziękuję za wsparcie.
Jestem szczęśliwa i spokojna. Jednak im bliżej badań, tym częściej nachodzą mnie czarne myśli, ale wtedy wkracza Mąż ( na co dzień raczej pesymista , w tym wypadku optymista )
Byle jakoś dotrwać do badań i usłyszeć że wszystko jest OK
img%5D
 
Do góry