reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

to i owo o marcóweczkach

Witam, mam na imię Ewa, mam 30 latek. Mamy już jednego urwisa - dwulatka i obecnie jestem bardzo szczęśliwa bo, no właśnie - magiczne dwie kreski + beta z 20 lipca -134mIU/ml :) Mieszkam w Łomży. Stała praca, mężatka od prawie 4 latek i tak powoli do przodu:) Ciszę się że mogłam do Was dołączyć.
O dzidzię staraliśmy się od pół roku. A teraz podczas urlopu -bingo!!:)
 
reklama
Miło mi was wszystkie poznać:-)
Ja nazywam sie Gosia, mam 26 lat, jestem po ekonomii i pracuje w korporacyjnej "księgowości". Z M jesteśmy 6 lat, małżeństwem od 2 lat, mieszkamy we Wrocławiu. Będzie to nasz pierwszy wyczekany dzidziuś, staraliśmy się o niego 10 miesiecy. Moje zainteresowania to muzyka i oglądanie sportu:), lubię długie spacery i chyba jestem juz uzalezioniona od netu:(
Życzę nam spokojnych 9 miesięcy:)

Witaj, ja też jestem z Wrocławia:-) W której dzielnicy mieszkasz? Ja na Krzykach.
 
To teraz ja;-)
Mam na imię Justyna, mam 26 lat i mieszkam w Lublinie. Jesteśmy z mężem roczek po ślubie. Ja jestem inżynierką;-) a teraz w lutym będę bronić magazyniera;-) Obydwoje z mężem jesteśmy studentami Politechniki, tylko ja na dziennych, a M na zaocznych. Modlę się teraz, żebym wyrobiła się z obroną przed marcem. I tak będę już mega ciężarówą w lutym:szok: a chciałabym zdązyć z obroną przed porodem.
 
Witaj, ja też jestem z Wrocławia:-) W której dzielnicy mieszkasz? Ja na Krzykach.

Cześć Nicole:-)
ja mieszkam na Fabrycznej, niedaleko Grabiszyńskiej. Fajnie spotkać kogoś "swego" :) zdedcydowałaś się już moze na jakiegoś lekarza prowadzącego, mogłabyś kogoś polecic? Jest to moja pierwsza ciąza i jak narazie nie mam orientacji:-( byłma dopiero raz w Medicover, bo tam mam pakiet z pracy, ale gin kazała mi przyjśc dopiero za 3 tygonie:( trochę to długo... ale sie rozpisałam, miło mi cię poznać:)
 
Cześć Nicole:-)
ja mieszkam na Fabrycznej, niedaleko Grabiszyńskiej. Fajnie spotkać kogoś "swego" :) zdedcydowałaś się już moze na jakiegoś lekarza prowadzącego, mogłabyś kogoś polecic? Jest to moja pierwsza ciąza i jak narazie nie mam orientacji:-( byłma dopiero raz w Medicover, bo tam mam pakiet z pracy, ale gin kazała mi przyjśc dopiero za 3 tygonie:( trochę to długo... ale sie rozpisałam, miło mi cię poznać:)
Ja na razie chodzę do dr Zosika z kliniki niepłodności dr Polaka (na Partynickiej). Ma bardzo dobrą opinię i jest bardzo uprzejmy. Przypuszczam, że będę musiała się później rozejrzeć za jakimś lekarzem ze szpitala, w którym będę rodzić. Chciałam chodzić do dr Fuchsa, ale rejestracja dopiero na wrzesień, no i nie jest z Brochowa:-( Bardzo dobry lekarz! Na Dyrekcyjnej pracuje bardzo wielu dobrych lekarzy, gorzej z położnymi i stanem szpitala. Natomiast na Brochowie szpital jest czysty i na położne nie można narzekać, a z lekarzami to różnie bywa - i to pod względem opieki medycznej jak i uprzejmości.
 
Gosiagro i Nicole ja też w Wrocka- Psie Pole:-D Ja serdecznie polecam doktora Szpyrko, przyjmuje niedaleko Carrefoura, ma swój prywatny gabinet - bardzo ładny z dobrym sprzętem, nawet ma USG 4G, przyjmuje w nim również na kasę chorych. Wizyta prywatna kosztuje 70zł+45zł USG. Na kasę chorych robi USG za 45zł. Daje skierowania na badania do Diagnosis-robi się je tam za darmo, bo ma z nimi podpisaną umowę. Przyjmuje od pon-pt, na wizyte prywatną czeka się tak samo długo jak na NFZ - około 3 tygodni
Bardzo rzetelny, miły i baaardzo delikatny, wszystko tłumaczy i daje poczucie bezpieczeństwa-a to jest dla mnie najwazniejsze. Prowadził ciążę moich dwóch koleżanek, które są bardzo zadowolone.
Ostatnio, jak mialam plamienia przyjął mnie bez kolejki bez problemu i zapłaciłam tylko za USG.
Nie pracuje w zadnym szpitalu, ale słyszałam wiele opinii, ze to czy ktos pracuje w szpiatlu czy nie, nie daje gwarancji lepszego traktowania w trakcie porodu czy po nim.
Jeśli chodzi o medicaver, słyszałam wiele dobrego o dr Papieżu, który tam przyjmuje i o dr Zajdlu, który podobno jest świetnym diagnostą.
 
To może ja parę słów o sobie napisz:-)
Na imię mi Agnieszka, latek mam 28. To moja pierwsza przygoda z ciążą. Dzidzia planowana- postanowiliśmy wybrać się w tym czasie nad Adriatyk, zrelaksować się od codziennych obowiązków i ... udało się :)) Jestem prze-szczęśliwa. :-) Teraz tylko żeby wszystko poszło tak dobrze jak się zaczęło. Na pewno każda z Was się o to modli! Trzymam kciuki za Was!!! Was proszę o to samo:)
 
No to i ja :)
Nazywam sie Sandra mam prawie 21 latek 9 miesięcznego urwisa Sebastianka. od ponad roku mężatka....dzidzia i śluib planowane bardzo pragnelismy szybko dzieci...za męzem pojechałam az do Jeleniej góry z Gliwic gdzie jest mój dom rodzinny. Od 5 tygodni jestem szczęsliwą mamą takzę małej fasolki która przyjdzie na świat 28 marca. Z wykształcenia jestem Stylistką oraz po szkole ceramicznej. Narazie nie pracuje jedynie dorabiam w domu. Ciesze sie ze mogłam do Was dolączyc
Pozdrawiam serdecznie wszystkie mamusie:)
 
reklama
Witam mam na imie Karolina ale wszyscy mówia na mnie kala, jestem z zawodu budowlańcem :) a mąż informatykiem, jesteśmy rodzicami trzyletniej Julci, ostatni rok "szwędaliśmy" się po świecie ale w końcu wróciliśmy do kraju i zapadła decyzja o kolejnym maluszku :) Pozdrawiam przyszłe mamy
 
Do góry