reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

to i owo o marcóweczkach

Miło mi Was poznać :-)

Mam na imię Patrycja i mam już 32 lata (co często mi umyka). Z moim M znaliśmy się kilka miesięcy, nim się pobraliśmy (ku przerażeniu większości rodziny) - jesteśmy już ponad 13 lat po ślubie.
13 maja 2000 urodziła się nasz córeczka - Amelia (do tej pory moja najlepsza modelka).
Mieszkam w pięknej okolicy pod Poznaniem. Także z wykształcenia jestem nauczycielem, ale jeszcze nie dotarłam do tego etapu w moim życiu (choć w głębi czuję, że kiedyś w końcu do tego dojrzeję ;-)). Wolę inne formy - prowadzę zajęcia z kreatywnego pisania. Od jakiegoś czasu fotografuję(trochę bardziej niż fotografowałam kiedyś) - lubię architekturę i zabawy z różnymi obiektywami. Oczywiście jestem nałogowym czytaczem (właśnie kończę Grassa "Psie lata"). Poza tym od lat jestem związana z onkologią pediatryczną, gdzie uczę się najwięcej.

Pozdrawiam Was wszystkie cieplutko :-)
 
reklama
witajcie

mam na imię Kasia, mam 26 lat. Z moim M znamy się 5 lat, a małżeństwem jesteśmy już 3. Z zawodu jestem informatykiem, niestety nie pracuje w tym zawodzie. Obecnie jestem na urlopie wychowawczym ze względu na mojego rocznego synka Piotrusia.

pozdrawiam Was
 
To i ja się przywitam:happy:
Mam na imię Monika mam 25 lat. Pracuję w firmie rodzinnej prowadzę sklep budowlany. O stanie cywilnym mówi suwaczek;-). Mam skończony licencjat na kierunku finanse i bankowość. Będzie to moje pierwsze dziecko. Decyzję o potomstwie podejmowaliśmy długo. Miałam wiele wątpliwości, teraz od kiedy dowiedziałam się że jestem w ciąży wszystkie wątpliwości znikły i narazie cieszę sie swoim stanem:-). Oby tak było przez cały czas.
 
Witam, mam na imie Kasia i mam 23 lata.Od 5 lat mam chłopaka, od 1,5 roku jesteśmy zaręczeni, a za 3 miesiące ślub:) Decyzję o dziecku podjęliśmy niedawno i udało się w pierwszym cyklu.Własnie dziś rano zrobiłam test i okazało się, że jestem w ciąży:) Chyba jeszcze to do mnie nie dotarło. Mam nadzieję, że wspólnie będziemy się wspierały i jakoś to bedzię. Pozdrawiam:-)
 
To i ja się przedstawię.
Mam na imię Dorot(k)a, mam 22 lata, studiuję filologię polską, mój narzeczony jest, o zgrozo, matematykiem i właśnie oczekujemy naszego niezbyt planowego potomka :) Interesuję się głównie poezją (w tym - głównie amerykańską), planuję zostać tłumaczem. Ponadto kocham muzykę i góry, z których na razie trzeba będzie zrezygnować... Ślub planowo we wrześniu. Pozdrawiam wszystkie przyszłe Mamy :)
 
Miło mi was wszystkie poznać:-)
Ja nazywam sie Gosia, mam 26 lat, jestem po ekonomii i pracuje w korporacyjnej "księgowości". Z M jesteśmy 6 lat, małżeństwem od 2 lat, mieszkamy we Wrocławiu. Będzie to nasz pierwszy wyczekany dzidziuś, staraliśmy się o niego 10 miesiecy. Moje zainteresowania to muzyka i oglądanie sportu:), lubię długie spacery i chyba jestem juz uzalezioniona od netu:(
Życzę nam spokojnych 9 miesięcy:)
 
Witam wszystkich!Mam na imię Agnieszka,skończone 25lat,męża od roku,stałą prace...i nie długo upragnione maleństwo.Był czas kiedy już wątpiłam,że kiedykolwiek doczekam się dziecka...ale wizyty u ginekologa i tabletki hormonalne zadziałały..:)
 
reklama
Hej dziewczyny :)

Mam na imie Monika. Jestem z okolic Warszawy, a mianowicie z Błonia (27km w strone Poznania).
Mam 21 lat skonczone 1 lipca, czyli w ciaze zaszlam majac jeszcze 20 :), gdyz w tej chwili jestem w 5 tyg :) ciąża była planowana, jednak udało sie w 1 cyklu :)
Od Wrzesnia 2008 jestem zareczona :)
planowalismy slub.. ale jakos nie moglismy zebrac sie do jego organizacji, dzidzia wszystko przyspieszyla i 10 Października 2009 zostaniemy małżeństwem :)
czekaja nas teraz wielkie przygotowania. :)

pozdrawiam wszystkie marcoweczki i zycze spokojnych 9 miesiecy :)
 
Do góry