reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toksoplazmoza

Dołączył(a)
5 Sierpień 2020
Postów
10
Czy któraś z was miała toksoplazmozę w ciąży? Czy okazało się , że któraś z was została zarażona toksoplazmozą w ciąży? Z waszymi maluszkami wszystko ok?
 
reklama
reklama
No tak ale z tego co wiem dziewczyny często robią awidnosc po antybiotyku
Ja nie robiłam, nie kazał mi lekarz zakaznik. Przez całą ciąże nie robiłam badań na toxo później, bo właśnie zakaznik powiedział, że one przy antybiotyku będą niemiarodajne. Miałam dopiero zrobione jakoś miesiąc po porodzie razem z badaniami krwi dziecka. Ale na te wyniki keascze czekam koło 1,5 tygodnia.
 
Ja nie robiłam, nie kazał mi lekarz zakaznik. Przez całą ciąże nie robiłam badań na toxo później, bo właśnie zakaznik powiedział, że one przy antybiotyku będą niemiarodajne. Miałam dopiero zrobione jakoś miesiąc po porodzie razem z badaniami krwi dziecka. Ale na te wyniki keascze czekam koło 1,5 tygodnia.
A ja mam robić badania na igg i igm.No widzisz co lekarz to inaczej
 
reklama
Do góry