reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Toksoplazmoza

Idę dziś do innego lekarza młodego koło 30 który pracuje w moim szpitalu o dziwo miałam szczęście i były dwa wolne miejsca na dziś ,a tak czeka się miesiąc na wizytę u niego. Myślałam, że jak chodzę prywatnie to raczej powinni być kompetentni lekarze, ale jak widać źle wybrałam drugi raz, mówiłam sobie ,że już nigdy nie pójdę do starszego lekarza ,a poszłam do może trochę młodszego niż wcześniej ,ale też starszego po 50 im się już nie chce robić po prostu.
 
reklama
Idę dziś do innego lekarza młodego koło 30 który pracuje w moim szpitalu o dziwo miałam szczęście i były dwa wolne miejsca na dziś ,a tak czeka się miesiąc na wizytę u niego. Myślałam, że jak chodzę prywatnie to raczej powinni być kompetentni lekarze, ale jak widać źle wybrałam drugi raz, mówiłam sobie ,że już nigdy nie pójdę do starszego lekarza ,a poszłam do może trochę młodszego niż wcześniej ,ale też starszego po 50 im się już nie chce robić po prostu.
Dokladnie, niestety prywatnie nie zawsze rowna sie kompetentnie... I to jest straszne, bo czlowiek placi ciezki hajs przez cala ciaze! To jest duzy pozytyw takiego forum 🙂 najlepiej podpiac sie do jakiejs grupy babeczek, ktore maja ciaze na podobnym etapie i porownywac, czy Twoj lekarz prowadzacy zleca z taka sama czestotliwoscia i takie same badanja jak wiekszosci, czy mocno odstaje. Oczywiscie jesli wychodza jakies komplikacje i ciaza wymaga szczegolnej opieki to tu juz sie nie da tak latwo porownac. No ale na lekarzy niestety trzeba uwazac.
Powodzenia z nowym ginekologiem! Najlepiej zrob sobie liste pytan do niego, nawet tych ktore wydaja sie durne, opowiedz o swoich obawach, ew.o poprzedniei sytuacji z ciaza pozamaciczna i obserwuj jego reakcje. Jesli bedzie z zaangazowaniem na wszystko odpowiadal, a nie zlewal zdawkowymi odpowiedziami, to to jest dobry trop 🙂
 
Powinnaś wszystko omówić z lekarzem. A jak jego podejście Cię nie satysfakcjonuje to go zmień - niestety nie wszyscy mają kompetentne podejście. Ja już nie raz od jednego uciekałam do drugiego i to się tyczy różnych dziedzin medycyny.
 
Idę dziś do innego lekarza młodego koło 30 który pracuje w moim szpitalu o dziwo miałam szczęście i były dwa wolne miejsca na dziś ,a tak czeka się miesiąc na wizytę u niego. Myślałam, że jak chodzę prywatnie to raczej powinni być kompetentni lekarze, ale jak widać źle wybrałam drugi raz, mówiłam sobie ,że już nigdy nie pójdę do starszego lekarza ,a poszłam do może trochę młodszego niż wcześniej ,ale też starszego po 50 im się już nie chce robić po prostu.
I jak po dzisiejszej wizycie? 😊
 
Do góry