reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Torba do porodu

Ajrin77

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Marzec 2020
Postów
159
Hej, wiem że tych tematów było już sporo ale sama już nie wiem....zaczynam panowanie do porodu to moja pierwsza ciąża, słyszałam różne opinie że lepiej spakować się do małej walizki i torby na zasadzie osobno rzeczy dla mnie , osobno dla dziecka oraz z tego względu że ponoć nie wpuszczają z dużą walizką na porodówkę? Czy to jest prawda? Zamierzam rodzic w Krakowie w szpitalu Żeromskiego. Zdecydowanie wolałabym wziąć jedna duża walizkę i zapakowac tam wszystko ale już sama nie wiem jak jest lepiej, może macie jakieś doświadczenie?
 
reklama
Rozwiązanie
Dziękuję za cenne rady ...nie ukrywam że mam sporo obaw z tym związanych ...mam.nadzieje że będzie dobrze, liczę na to że uda mi się karmić ale mam świadomość że początki są trudne :(
Możesz nie mieć problemów, czego życzę 😀 ale warto dobrze się do tego przygotować 😃 ja byłam przekonana że natura dobrze to wymyśliła i łatwo przychodzi.. dopiero jak natrafiłam na trudności przekonałam się że wiele kobiet ma z tym problem. Jakby było trudno pamiętaj że karmienie piersią jest wartościowe ale nie jest niezbędne (całe szczęście są inne rozwiązania). Warto walczyć i próbować ale bez presji. Na swoim przykładzie wiem że dałam wkręcić się w nurt konieczności za wszelką cena karmienia piersią. Walczyłam 2,5 miesiąca co wykończyło mnie...
reklama
Ile maluszek ma? Ja jestem na etapie pakowania torby jeszcze połowę rezczy mam do spakowania za29dni szpital😊
Hej a gratulowałas mi odnośnie postu w którym narzekalam.na swoją lekarkę i brak wskazań do cesarki przy dużym dziecku:) mój Ignaś kończy 3 miesiące 9.01 ❤️😍

Polecam dwie torby, jedna dla Ciebie druga dla małego, łatwiej się ogarnąć :) i życzę szczęśliwego rozwiązania! 😊
 
Hej a gratulowałas mi odnośnie postu w którym narzekalam.na swoją lekarkę i brak wskazań do cesarki przy dużym dziecku:) mój Ignaś kończy 3 miesiące 9.01 ❤️😍

Polecam dwie torby, jedna dla Ciebie druga dla małego, łatwiej się ogarnąć :) i życzę szczęśliwego rozwiązania! 😊
Nom to fajnie juz 3miesiace❤no mam 1plecaczek z rzeczami dla maluszka a 2torba z moimi😁
 
Najlepiej zadzwonić do szpitala i dopytać.
Ja rodziłam w kwietniu i byłam spakowana tak ale ja brałam tylko ubranie na wyjście bo szpital dawał ubranka dla dziecka.
Z tym że ja miałam pampersów i chusteczek na 3 doby a wyszłam po 5. Mąż mógł mi donieść bez problemu.

Zobacz załącznik 1168481


Moja koleżanka z sali miała ogromną walizkę i miała problem po cc się do niej zgiąć, a co dopiero ja podnieść.. Miała rodzic naturalnie a wyszło cc.
Gdzie kupię taki ładny plecak jak na zdjęciu :)
 
Najlepiej zadzwonić do szpitala i dopytać.
Ja rodziłam w kwietniu i byłam spakowana tak ale ja brałam tylko ubranie na wyjście bo szpital dawał ubranka dla dziecka.
Z tym że ja miałam pampersów i chusteczek na 3 doby a wyszłam po 5. Mąż mógł mi donieść bez problemu.

Zobacz załącznik 1168481


Moja koleżanka z sali miała ogromną walizkę i miała problem po cc się do niej zgiąć, a co dopiero ja podnieść.. Miała rodzic naturalnie a wyszło cc.
Gdzie kupię taki ładny plecak jak ze zdjęcia :)?
 
Do góry