reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trądzik, krosty nie tylko na twarzy

reklama
akurat ja nie miałam nigdy takich problemów z trądzikiem, ale moja siostra owszem. Wiem, że w trakcie ciąży i po też, stosowała dermokosmetyk Cetaphil MD dermoprotektor, dermatolog jej polecił, a farmaceutka potwierdziła, że nie ma zastrzeżeń do jego stosowania. Po tym balsamie jej skra na buzi o wiele lepiej wygladała, nie miała tyle wyprysków i znacznie mniej jej wychodziły. Także działał skutecznie.
 
ja się wyleczylam z zaskórników i krostem olejkiem wilofunkcyjnym annabelle stay pure, on jest mineralny, bez zadnych sztucznych skladników, bardzo mi pomogł:)
 
Z zaskórników może i tak, ale czy z trądziku się da? Na pewno fajnie jest stosować naturalne oleje do nawilżania, np. na noc żeby się dobrze wchłonęły. Jak patrzyłam na skład tego sevolium, to jest bardzo ciekawy ;)
 
Teraz tyle tych specyfików, że trzeba patrzeć co się wybiera. Najlepiej czytać składy, albo zaufać lekarzowi. Ja właśnie tak zrobiłam, bo średnio znam się na kosmetykach. Używam kremu cetaphil da ultra, jak się okazało jest to dermokosmetyk, ma nawet badania kliniczne (kto by pomyślał;), ale jakby nie było sprawdza się i to mnie cieszy. Moja skóra jest w dużo lepszej kondycji.
 
Hej, mój trądzik był strasznie duży, do tego twarz wysuszona strasznie, dopiero sevolium mi pomogło nie tylko na krosty ale i na nawilżenie. W dodatku można spokojnie nakładać na niego puder, bo jest bezbarwny i dobrze się wchłania. Pozdrawiam!
 
reklama
Do góry