reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

EWUNIA- wiem jak to jest-i strach i radość:)
jeszcze troche i bedzie Hania z Wami:)

czy my tu mamy jeszcze jakąś ciezarówkę?????

Joaś,Bedi rozpakowane ,zaraz Ty i co???nie bedzie komu kibicować??:)))

i dziekuje-zaakceptowalam:):)


pomalowalam oko ,zaraz jade do przedszkola..
 
reklama
EWUNIA- my teraz 23 stycznia mielismy 12 lat razem a tak niby wypadala mi owulka wedlug kalendarza na bb :))wiec mam nadzieje,ze i sobie na tą 12-stkę zrobimy prezent :))))
byle do 6 lutego :):)

zmykam do przedszkola :)
 
coś mi pschycha siadła i tak trzyma od piątku:no: nic nie pomagło nawet drinka w piątek nie dopiłam bo mi nie smakował!!! mój mąż mówi ze rzeczywscie coś nie tak;-)

ale wchodze i czytam Was na bierząco!!

Dziewczyny jeszcze kaszel mają i biedna Angelinka nie pójdzie jutro do przedszkola a mają Dzien Babci:no:

BEDISMALL wielkie gratulacje!!!
PAWIMI przykro mi z powodu Twojego taty, zdrówka mu życzę!
EWUNIA kiedy masz urodzinki???? ja mam za tydzień:-) oj staraosc nie radość:-)
MAMA bezapelacyjnie zawsze o Tobie myśle zawsze!!!


pa idę po mandarynki:-)
 
Ja mam 10 lutego, Mama ma testować 6 lutego dlatego pisałam o prezencie na moje urodzinki:-), ale teraz za 4 dni urodzinki chyba ma Joaś ?
Sempe trzymaj się chandra w końcu przejdzie... Trzymam mocno kciuki za zdrówko dzieciakow i polepszenie twojego nastroju!!!
 
SEMPE witaj i nie lam sie kochana-byle do wiosny-z wiosną nowe sily :))

Napisalam do Bedi,ze wszystkie Jej gratulujemy i ściskamy i jakie imie dla synka jak juz spojrzala w oczęta.

oto co odpisala:

dziekuje, kochane jestescie.ja mam juz wypis i wiezorkiem moze sie odezwe na bba jak nie to mąż da znak :)zostanie jednak Patrykiem :))
czuje sie świetnie,najlepiej ze wszystkich 3 porodów..rodzilam w wodzie i wdychalam gaz tylko .
 
No to świetne wiadomości że Bedi czujue sie dobrze i bedą już dziś w domku!!! Mama dzięki za info!!!

Ja sie zbieram. Dziasiaj basen.... choć nie wiem czy wysiedzę tam godzinę w tych 29 stopniach. Pływać dzisiaj nie będę bo jakoś tak siły nie mam, no i jakieś nieregularne skurcze mam. Jednak jakbym z Kasia nie poszła to byłaby niepocieszona:tak: więc jadę....
 
reklama
Mama skurcze dalej nieregularne- raz częściej raz rzadziej ale to chyba nie to bo za mało boli:-D Na basenie nie było źle. Dziasiaj Kasia kończyła drugi kurs. Dostała certyfikat no i zapisaliśmy ją od czwartku na następny kurs. Teraz ma już iść na drugi tor tam gdzie uczą techniki różnych styli. POtem jeszcze trzeci tor i jeśli będzie chciała to będzie już zapisana do sekcji pływackiej. Uśmiałabyś się jakbys ją tam zobaczyła. Kasia ma niecałe 110cm jest naprawdę malutka a w najpłytszym miejscu w naszym basenie jest 120 cm więc mała nigdzie nie sięga dna. Na tym kursie tylko Kasia i jeszcze jedna dziewczynka są takie małe. Reszta to dzieci szkolne... Jesteśmy dumni że nie bała się iść na duży basen!!!:tak:
Wiadomo czy Bedi wróciła do domu?

Wszystkim życzę spokojnej nocy, zwłaszcza tym wiecznie niewyspanym!!!
 
Do góry