reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

reklama
Katrina- no własnie..

może dlatego cięzko mi uwierzyc ,że mogłoby sie udac bo nie mam żadnych objawów...nic..nawet (.)(.) mnie nie bolą ..bolały kilka dni temu przez kilka dni ,ale teraz cisza-czuję się NORMALNIE..

ale już nie smęcę bo co to da..trzeba czekac .

a jutro juz zabieram sie za robienie części mięska na sobotę..zrobie sałatkę choc 1...i wieczorem ciacho..
torty zamówiłam 2-jeden malinowy drugi gruszkowy- na bitej smietanie :)
 
Dziewcyny czytan na bieżąco ale wciąż na nic nie mam czasu.....

Cokies Michałek jest przecudny:) śliczne małe słoneczko!!!! A kg sie nie zamartwiaj- ja jestem prawie 7 mcy po porodzie i dopiero teraz trace....

Mama płot i widok z twojego okienka piekny!!! Wszystko takie zadbane....
za TO kciuki mocno zaciśniete!!!.
pytałaś jak głowa. Dzis jest dobrze :) zobaczymy jak długo....

Maureen tule mocnno .....!!!
Pawimi, Izulka, Iwosz, Magda, Katrina,Iwet, i wszystkie mamuśki :) ściskam was mocno.

W weekend bede miała wiecej czasu to popisze troszke :)
W pracy coraz lepiej i chyba ja dostane :)
 
mama i jeszcze ja dopowiem, jak Michałek był w początkach to jeszcze nie wiedząc o jego istnieniu weszłam na śnieżkę w zimie, na nartach szalałam, i jeszcze miałam mega burzę z mężem także prze te dwa tygodnie gdzie nie spodziewając się że się uda dostarczałam samej sobie ekstremalnych sytuacji

ewunia-ciesze się ze w pracy lepiej, a ja wciąż myśle nad zmianą zawodu i jakoś nic do głowy nie przychodzi
 
mama - ależ pysznosci szykujesz.... a my jutro idziemy do znajomych na obiadkowego grillika, koleżanka zrobi jeszcze taką domową pizzę, ja zrobię sałatki, moze ziemniaczki pieczone i na grilla (oprócz standradowo kiełbasy) makrelki takie świeżo złowione..... mniam.
A tak jeszcze wracając do TEGO - to jeśli to To, to poczytaj na staraczkach co Ci napisałam... buźka.

cokies - jeśli możesz napisz mi proszę jak teraz wygląda poród w Polsce, to znaczy czy byłaś zadowolona? co Ci sie w szpitalu nie podobało?
pytam, bo ja mam trochę może spaczony obraz (sprzed 21 lat), a po drugim tutaj.... nie mam problemu, żeby tam być jeszcze raz.

ewunia - dziękuję, pozdrawiam serdecznie i powodzenia w pracy!!
 
iwosz - Twoje środkowe dziecię jest w wieku mojej młodszej córci. Czy tez jest taka uparta i stara się za wszelka cenę postawić na swoim????
 
moj trzylatek strasznie uparty, najbrdziej to to uparte z calej mojej trojcy, male to a rzadzi calym swiatem i robi to glosno i dobitnie. Widac taka domena tych trzylatkow ze trzymaja wszystkich w ryzach ;-)
 
witam sie i ja w piatek-niedługo weekendzik :)

Ewunia- super,że dostaniesz tą pracę-ja cały czas &&&& zaciskam!
no i dzięki za komplementa ;) dbam o ten mój kawałek ziemi i za domem i przed domem ;)

Cokies- no to faktycznie-wspinaczka nie jest lekkim zajęciem ...a teraz tulisz Michasia :)

mama - ależ pysznosci szykujesz....
A tak jeszcze wracając do TEGO - to jeśli to To, to poczytaj na staraczkach co Ci napisałam... buźka.

Katrina- no porozpieszczam kulinarnie ta moją familie ;))
a gdzie na staraczkach pisałaś??????na 2011?? bo nie widziałam..

Pawimi-u mnie Zuza była "gorsza" w zachowaniu jak miała bunt 2 i 4 latka..Domiś łagodniej przechodzi...a Zuza była taką kierowniczka ,że brak słów..po Jej buncie stwierdziłam,że bedzie panią prezes jak dorośnie-inne stanowisko nie wchodzi w grę
c008.gif
c008.gif
c008.gif
c007.gif



nasza Joaś skróciła urlop bo wujek Jej zmarł ..:(


dzieci po sniadanku..ja kończę kawę i zabieram sie za pracę..
 
reklama
Do góry