reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

witajcie
wpadłam tylko powiedziec że zyje choć ledwo ledwo
w niedziele w kościele zemdlałam wrrr tata się potem śmiał że na różańcu nie chciałam zosatc próbując sie nie denerwować:p
codziennie mam b niskie ciśnienie byłam dziś u położnej kazała choć mała filiżankę kawy zwykłej fusiastej pic
ledwo łażę liczę ze wyniki krwi i moczu w piątek coś powiedzą by lekarz mógł mi jakoś pomóc bo zwariuje łaząc jak cien

wybaczcie podczytuje ale jakoś weny brak całuski przesyłam
 
reklama
witajcie Mamuśki,

agatulka - ojjjjjj, niedobrze, może masz niska hemoglobinę???

Wisieńka - to korzystajcie z Mila z Waszego czasu i cieszcie się sobą!!!! ale nie zapominaj o nas i wpadaj, napisz co u WAs

mama - co u Ciebie?

pawimi - oj, tez bym tak się w ciepełku wymoczyła...
 
Jestem!
Na chwilke bo mama do mnie przyjechala, a nie byla juz miesieac wiec kupilam kawal ciasta i jak dzieci poukladam w pokojach to zapowiadaja sie mega ploteczki przy dobrej herbacie :-)

Wyzdrowialam, ale bardzo mnie ta choroba oslabila, jak dluzej postoje to mi slabo. Ale po za tym ok i z Maluszkiem tez Maz dzis pojechal do pracy...ale bardzo mu sie nie chcialo, pomimo ze przez te 2 tygodnie go ostro szkolilam to jednak sie do domu przyzwyczail;-)
Trzymajcie kciuki za duze zmiany i meska decyzje mojego M.

Wisieńka, Agatulka25 i Cokies sprawdzcie swoje PW:-)

Pozdrawiam wszystkie
 
agatulka współczuję kochana takiego samopoczucia. Mam nadzieję, ze to nie anemia. A co do rózańca to my tez wyszlismy bo Mila zrobiła straszną kupę. Dusiła na cały głos.:-D
Katrinka staram się ze wszystkich sił. A jak twoje samopoczucie?
Zuz inka dzieki:-) Zaciskam &&&&&&&&&&&&&&&&&&& za decyzję M. I zimę bez chorub. mam nadzieję, ze szybko dojdziesz do siebie:tak:No i przypomniałaś mi o cieście w lodówce.....

Mama co u ciebie kochana, stęskniłam się.:tak:


A ja nakrzyczałam na chłopaków i zapędziłąm do sprzątania bo juz kopciuszkiem jestem w tym domu a co będzie jak do pracy wrócę.:baffled:
 
Wisieńka wiem coś o tym mimo że ja w domu będe siedzieć na bank przez najbliższe pól roku ale z racji etgo ze wiem ze mi nikt sie maluszkiem nie zajmie to pewnie i rok :p
to moje tez gonie i gonie że po zabawie trzeba sprzatać małe to efekty sa najgorzej jak do mnie koleżanka z synkiem półtora rocznym wpadnie dziecko tajfun nie pobawi sie autkiem klockiem niczym biega po domu i zwala wsio z pólek i wtedy pokoje dzieci i inne pomieszczenia wygladają jak po wojnie i tak mam od kilku dni bo ostatnio nie mam siły sprzatać tego dziś zdejmowałam pranie z suszarki na chyba 4 raty wieć wiem co czujesz ja nieraz krzycze co ja waszą służącą jestem hehehehheheh
o kurcze czasu coraz mniej teraz kazda chwila na wagę złota

Zuza oby udało się twojemu podjąc decyzje i zdrówka zdrówka bo nam teraz b potrzebne
miłych ploteczek z mamą
ja dzis spojrzałam na suwaczek odjełam tydzień bo suwak wedle miesiączki nie usg i jeny za tydzień mam jzu liczyć ruchu łomatko kiedy mi to zleciało

Pawini o kurczę oby dziewczynce juz nic nei groziło moze szalenstwo basenowe niestety źle się skończyło

mnie piesek na krok nie opuszcza czuje że coś nie tak jest

Mama o kurcze pomysł na obiad mam dzięki tobie heheheh serek homo mam ryz mam cynamonu nie mam ale moi go nie lubią wiec bedzei sam ryz a ja nie bede stała przy garach tyle
 
agatulko tekst o sprzataczce to mój ulubiony i jeszcze wtedy dodaję, ze nawet sprzątaczka ma wychodne i pensję:tak::-D Matko faktycznie cię zmogło. Może to jeszcze ta pogoda dokłada. Masz teraz przemiły czas w ciązy. Tez już bym chciała. Chociaz Miluska taka mała dopiero.
U mnie dziś kurczak w ziołach był z ryżem i sałata i zupa azjatycka mojego pomysłu. A jutro chyba bedzie spagetti bo mam pomidory w puszcze i mielone i bazylię na oknie:-)
 
Zuz-Inka i agatulka - polecam WAM syrop *spam*!!!!! Sprawdziłam na sobie, bo niestety tez mnie zmogło ostatnio i na prawde jest bardzo dobry.

Wisieńka - czuję się dobrze, co prawda przybyło mi wagowo 1kg, ale już spodnie muszę nosić ciążowe, bo trochę już mam brzuszek, nie duży, ale... byłam dziś na wizycie, wyniki mam dobre, wszystko Ok, ale dowiedziałam się, że pierwszy scan (USG) to dopiero ok. 20 tygodnia będzie, czyli jeszcze troszkę sobie poczekam.
 
katrinka mnie też wypchało od poczatku i miałam większy brzuszek niż z Mackiem w 5 miesiącu. Ja *spam* stosuję teraz przy karmieniu. Czekamy z tobą na usg, szkoda, ze tak długo ale najwazniejsze, ze dobrze się czujesz


Jak myślicie czy Mila do mnie podobna

 
reklama
ja go uzywałam jak mnie grypa zmogła
teraz chyba coś innego bede musiała brac ja stawiam na anemie lub cukrzyce ciązową moje 2 typy tego co się ze mną ostatnio dzieje
w kominku mi kurcze sie nie chciało palic jzu jest oki i od razu cieplej sie robi
Zuza ja już waże więcej niz worek hehehhehehh
Wisieńka b podobnaaaaaa
 
Do góry