reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

no najgorzej mi z tym że w lipcu urodziła męża siostra a ja miałąm termin na 18 czerwca i zdarza się trzymając małego na ręcach myśleć że w tym wieku było by moje maleństwo
 
reklama
Agatulka witaj sprzątająca kobieto:))
a czy Ty juz pisałas jakie macie imiona dla córy a jakie dla synka??

no i powodzenia w szukaniu komody:)


zapomniałam napisać ,że my wczoraj z mężem dotarliśmy do tego kina-siostra położyła dzieci spać a my na Wyjeździe integracyjnym;)) naśmiałam się trochę
c008.gif

siostra przywiozła też kilka sukienek -wybrałam sobie jedną na tą imprezę co idziemy w piątek-jak uda mi się cyknąć fotkę to później Tomi wstawi
c007.gif
 
witam kobietki u mnie w domku zimnica 16°c,bo zmienilismy piec do centralnego i final jest taki,ze nowy piec jest,ale jeszcze mezunio nie mial czasu podlaczyc.
Obiecal,ze zaraz bedzie w domku to sie tym zajmie.trzymam go za slowo,bo marzniemy okrutnie.
srarszy jak co wtorek na treningu do 20h :crazy: hartuja sie biegajac po zimnie brrr...
oj piszecie o poronieniach no ja ten mam jedno za soba.to byl 8 tydzien.na usg ginekolog powiedzial tylko tyle martwa ciaza trzeba usunac.to byl szok ,bo czulam sie normalnie .
pozniej jednak mialam szczesliwie Mateuszka chociaz zawsze mysle ile by mialo latek???

zobaczcie jak to jest jedne kobietki chca miec dziecko za wszelka cene a inne zachodza i usuwaja.
Mam znajoma,ktora wlasnie tak zrobila.taki pech to ja ciagle gadalam o ciazy a ona zawsze krzyczala,,ja nigdy o nie nie wrobi mnie moj maz,,no i zadzwonila z placzem,ze to 9 tydzien i ,ze jedzie usunac.dali i jej tabletke
i juz.Problem z glowy co za kraj:angry:
wyobrazcie sobie jak sie czulam wiedzac o wszystkim i nie mogac jej przekonac modlilam sie,ale to nic nie dalo.


juz nie mamy wspolnych tematow

mamo dzieki za przepis na zrazy.zrobie jutro mezowi niespodzienke.jestes lepsa niz POMYSL NA...HIHI
Trzymajcie kciuki za nasze staranka:-)
 
Ostatnia edycja:
Mama ja sobie ułatwiam prace ze zrazami bez obsmażania i wykałaczek
robie wsio identycznie tylko zawijam i kłade na blaszce i do piekarnika jak sie lekko poddusza to do garnka i dusze w sosiku :p
alez smaka narobiłam sama sobie też
ja dzis mam takąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąą ochotę na kiszone i kazałam męzowi zakupić takowe ciekawe ile kupi bo dumam nad zupka i nad sałatką liczże ze tardycyjnei zadzwoni sie spytać ( jaki kolor ile i moze jeszcze to czy tamto )
 
witajcie kochane Mamusie!!!

iwet - trzymamy kciuki za staranka!!!!

Oglądałam wczoraj wieczorem film, a w nim dziewczyna jadła takiego wstrętnego, niezdrowego hamburgera i tak mi się zachciało Taco Chipsów, że juz mój mąż się poderwał i chciał jechać, ale jednak rozsądek zwyciężył i stwierdziłam, że po 22-giej to juz sobie daruję, bo potem będzie mi niedobrze i nie będę mogła spać.
 
Witajcie kochane. Wybaczcie , ze nie piszę do wszystkich ale u nas skok rozwojowy i armagedon. mam nadzieję, ze to skok bo jestem po nie przespanej nocy i szalonym dniu...:baffled: Teraz piosze tego posta od godziny a Malenka co chwilę wzywa.:szok:
 
Witajcie
dawno tutaj nie zaglądałam. Ostatnio chyba jak jeszcze w ciąży byłam :zawstydzona/y:. No więc jest już nasz synuś na świecie i jutro kończy 5 m-cy. Jest ciężko nie ukrywam ale i cudownie. Karmimy się cycusiem ale już i wcinamy inne pyszności. Maruś to mały łobuziaczek ale wszystko wynagradza słodkim uśmieszkiem. Wogóle obdarowuję nim wszystkich dookoła. Taki nasz cudny Śmieszek. Dziewczynki pomagają bardzo a on aż do nich piszczy.

Mam nadzieję, że przyjmiecie mie tutaj z powrotm.
Pozdrawiam i dobrej nocki życzę.
 
Wisieńka-ło matko-siły i cierpliwości kochana życzę!!

Iwet-cześć ;)
lepsza niz pomysł na-hahahaa :) polecam sie jak produkty z Biedronki
c008.gif
c008.gif
c008.gif


no i oczywiście &&&&&&&&&& dla Was!!


ja zaraz siadam do M ja miłość a mąż pod prysznicem...zapowiedział mi tulenie po filmie..:)
c005.gif
się chłopak rozkulał :)chyba przez to ,że już "nie robimy dziecka " tylko sie faktycznie kochamy..

lecę i Wam również zyczę milusiego wieczorku..


Majqa witaj babo :)) rozkładaj kocyk-zapraszamy:)
fajnie,że Marek rośnie zdrowo:)
u mnie jak widzisz nadal nic...
fajnie,że wleciałaś;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam
Trochę nieśmiało chciałabym dołączyć.
Mam trójkę dzieci: córkę Izabelkę- 10 lat, synka Szymonka- 3 latka i najmłodszą Emilkę 16 miesięcy. W kwietniu urodzi się nasze czwarte dziecko.Niezła gromadka będzie;-)
 
Do góry