reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko i.. Co dalej ??

milego moja droga :-D powiadasz Joas rozbija sie po telewizjach a do nas nawet nie raczy zerknac, no coza babsztyl :rofl2: swiatowy zreszta :-p
a u mnie w nocy byla potwoooooorna burza, lalo jakby niebo sie urwalo a dzis goraco i duszno :angry:
Mialam do kumpeli do biura jechac na lunch urodzinowy jednej z jej pracownic ale jakos mi sie odechcialo. To znaczy dzieci mam bo w tym tygodniu nie mieli campu zadnego wiec pomyslalam ze rozniosa jej to biuro w drobny mak... Za to chyba jakies piwko pojade zakupic bo mi sie zapasik skonczyl, maz dzis ma zajety wieczor bo bedzie pomagal znajomym w przeprowadzce biznesu wiec nici z rodzinnego wieczorku ale takie dni tez potrzebne. Mam nadzieje ze u Was milutko i cieplutko i juz weekendowo! Buziaczki.
 
reklama
Pawimi weekendowo weekendowo... Aż zazdroszczę Ci tego piwka ;-) Niestety teraz mam blokadę nałożoną na wszelkie alkoholowe trunki ;-)
Zatem miłego wieczorku mamuśki
 
Pawimi - u nas to nawet teraz długi weekend jest, bo w poniedziałek mamy Holiday Monday, więc niby 3 dni wolnego. Ale wiadomo od obowiązków domowych wolnego to nie ma. Ale widzisz dobra kobieto przypomniałas mi, że mam jeszcze Irish Cream, to sobie tak troszeczkę....

Miłego weekendu!!!!!!
 
Witam!

Jak tam koniec weekendu? U nas znowu goście, było głośno i wesoło:tak: Dobry nastrój popsuło mi zapalenie piersi:baffled: W nocy się zaczęło:( Jestem połamana, obolała i mam nadzieję, że opanuję problem szybko, bo w takim stanie z moją trójką będzie mi ciężko:sorry:

Joaś - szkoda że tak krótko w tej telewizji Cię pokazali;-) dzieciaki masz mega fajne, a i z Ciebie sympatyczna Babeczka:tak:

pozdrawiam Was serdecznie:-)
 
i u nas też
u nas też:-D
z fajnego chłodku zrobił sie zar:cool2:
patik - oby przeszlo szybko - a jak dlugo zamierzasz w ogóle karmić?:-p
mamusia - na żar - chłodne piwko dla Cię

buziaki dziewczynki
my dzis mamy w planie wieczorkiem isc zaglowce poogladać---mam nadzieje ze dobrze się już bede czula bo od piatku migrena...
 
Hanuś ;*
to pod ta migrenę ,żeby poszła won wypijmy-->

jestem jak śnieta ryba...cierpliwość gdzieś zgubiłam i raz po raz się focham na dzieci ..


jak ciąża siostry?


Patik
lepiej cos u Ciebie ?
 
reklama
Byłam u lekarza, dostałam antybiotyk, pierś nadal boli i czerwona jak burak, Jasiek za bardzo nie chce z niej pić, powiem tak : wczoraj czułam się gorzej, więc jest trochę lepiej
mama - w takim razie Twoja cierpliwość może z moją się gdzieś umówiła:-p - bo dzisiaj to jakiś istny dzień świra- dziewczynki pobudzone i marudne, a mnie sił brakuje

hana - poprawy samopoczucia i miłego wieczorku:))) nie wyznaczam sobie żadnej daty zakończenia karmienia, zobaczymy jak wyjdzie w praniu, póki co Jasiek to cycoholik, a i dla mnie to wygoda i oszczędność;-)
 
Do góry