reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko

Ja natomiast wczesniejsze cc super przeszlam natomiast te to jakas masakra......mialam ogromny bol kregoslupa przez 1.5 moes...nie moglam stac dluzej niz 10 min....po znieczuleniu....
Ja do około roku dochodziłam do siebie, ale na początku było najgorzej, wstać nie umiałam jak mały płakał bo tak mnie rwało, każdy szybszy ruch też odczuwałam jakby mi się szwy rozrywały. Ja nie miałam znieczulenia tylko byłam usypiana, bo cc było na szybko, nie było tętna, mały zaczął się dusić, pozniej okazało się, że naturalnie nie było możliwości, bo co wychodził to się wracał bo pępowina była bardzo krótka
 
reklama
U mnie jest tak że mamy troje dzieci. 16.13 i 8 lat. Mąż od trzech lat namawia mnie na 4 a ja nie mogę się zdecydować. Z jednej strony bym chciała a z drugiej jest mi dobrze jak jest. Dzieci już są duże samodzielne. Ale one bardzo by chciały jeszcze rodzeństwo. Zdania są tylko podzielone co do płci.😁😁😁 mam dwóch synów i córke. Dwa pierwsze porody sn ostatni cc. I to też jest powód który mnie powstrzymuje, nie znioslabym chyba kolejnej cesarki.
 
U mnie jest tak że mamy troje dzieci. 16.13 i 8 lat. Mąż od trzech lat namawia mnie na 4 a ja nie mogę się zdecydować. Z jednej strony bym chciała a z drugiej jest mi dobrze jak jest. Dzieci już są duże samodzielne. Ale one bardzo by chciały jeszcze rodzeństwo. Zdania są tylko podzielone co do płci.😁😁😁 mam dwóch synów i córke. Dwa pierwsze porody sn ostatni cc. I to też jest powód który mnie powstrzymuje, nie znioslabym chyba kolejnej cesarki.
A ile masz lat jeśli można spytać?
Ja tez się boję cesarki, nigdy nie miałam i wolałabym żeby tak zostało.
 
Jeśli mi się uda to na pewno się podzielę informacją. [emoji846] A w jakim wieku masz dzieci? Jak poprzednie porody?
Jeżeli uda ci się namówić męża na trzecie, chętnie dowiem się jak. My mieliśmy w planach trójkę, jednak po pojawieniu się drugiego dziecka, partner stwierdził, że tyle nam wystarczy. A ja bardzo pragnę kolejnego, gdyż zawsze marzyła mi się trójka. Czasami rzucam aluzjami ja, lub ktoś z naszego otoczenia to odpowiedź z jego strony jest jedna "we wszystkim trzeba mieć umiar". Podobnie jak ty, chciałabym zacząć starania pod koniec roku i jeszcze poważnie z nim nie rozmawiałam. Ale strasznie boję się odmowy. Zupełnie nie wiem, jak do tematu podejść, żeby go przekonać....
 
Zazdroszczę. Też już bym chciała przeżywać te emocje związane z testowaniem. [emoji106] W jakim wieku córeczki?
Hej :)
Mogę dołączyć? [emoji848] Mam już 2 córeczki ;) i tak nieśmiało z mężem rozmawiamy a co by było gdyby się trafiło 3 :D;):rolleyes2: Aktualnie spóźnia mi się 3 dzień okres. Wczoraj robiłam test po południu-wyszedł negatywny. Jutro rano zatestuje :p
 
Pamiętam. Córeczka ma już ponad rok i jeszcze kilka miesięcy chcę zaczekać nim zajdę w ciążę, więc pewnie będą dwa lata. [emoji846]
Ja mam 3 dzieci. Jestem teraz po 3 cc. Ciąża jak ciąża każda inna. Spokojnie by było gdyby nie koronawirusa. Pamiętaj że
Między 2 a 3 cięciem musi być odstęp minimum rok A najlepiej 2. :)
 
reklama
Do góry