reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko

reklama
Dziewczyny, zapraszam Was jeśli się zdecydujecie na starania na Staraczki-I połowa 2020,jest tam nas sporo. Ja pomimo, że planujemy 3 dziecko, trochę się tam dowiedziałam, tym bardziej że nasze starania bez rezultatu. Najchętniej to widziałabym się z Wami już na grupie marcowek🍀🙏😁❤️ póki co testuje owu
 
Ja się nastawiam na wrzesień albo październik. Tak by idealnie było. [emoji6]
Dziewczyny, zapraszam Was jeśli się zdecydujecie na starania na Staraczki-I połowa 2020,jest tam nas sporo. Ja pomimo, że planujemy 3 dziecko, trochę się tam dowiedziałam, tym bardziej że nasze starania bez rezultatu. Najchętniej to widziałabym się z Wami już na grupie marcowek[emoji256][emoji120][emoji16][emoji3590] póki co testuje owu
 
Ostatnich parę miesięcy miałam tak 30-31 dniowe cykle. Chociaż lutowy cykl był 26 dniowy. Jakiś dziwny się trafił. Ale dłuższego niż 31 dni nie miałam.
 
reklama
Dziewczyny, zapraszam Was jeśli się zdecydujecie na starania na Staraczki-I połowa 2020,jest tam nas sporo. Ja pomimo, że planujemy 3 dziecko, trochę się tam dowiedziałam, tym bardziej że nasze starania bez rezultatu. Najchętniej to widziałabym się z Wami już na grupie marcowek🍀🙏😁❤ póki co testuje owu
Mam nadzieję, że się w tej grupie znajdę 😋
 
Do góry