reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko

reklama
Pewnie. A z drugiej strony najważniejsze by było zdrowe. To też mnie powstrzymuje bo mam już swoje lata, troje zdrowych dzieci i takie mam myśl i że to trochę kuszenie losu
Wiesz mi jakiś czas temu też taka myśl przeszła przez głowę, bo już jakiś czas nam nie wychodzi, że pomyślałam że to może znak, że mamy dać spokój, albo gdzieś psychicznie się zblokowalam bo od męża kuzynka w pierwszej linii w wieku 31 lat urodziła dziecko z zespołem Downa, cudowny chłopczyk, ale mnie to przeraziło i kilka cyklów w staraniach odpuściłam, chciałabym, ale wewnętrznie czuje strach. Nastawiam się, że ktoś nam scenariusz życiowy wymyślił
 
Ja mam 27 lat więc niby ze strony wieku mojego zagrożenia nie ma, ale... Jakoś też mam takie myśli "a co jeśli będzie chore"?
No i jest też kwestia tego, że moja babcia za trzecim razem miała bliźniaki. [emoji23][emoji106]
Pewnie. A z drugiej strony najważniejsze by było zdrowe. To też mnie powstrzymuje bo mam już swoje lata, troje zdrowych dzieci i takie mam myśl i że to trochę kuszenie losu
 
Ja mam 27 lat więc niby ze strony wieku mojego zagrożenia nie ma, ale... Jakoś też mam takie myśli "a co jeśli będzie chore"?
No i jest też kwestia tego, że moja babcia za trzecim razem miała bliźniaki. [emoji23][emoji106]
Ja miałam 1 ciaze blizniacza. Ale niestety jeden zarodek się wchlonal
 
Nie masz takich myśli, że znów może być ciąża bliźniacza? Mnie myśl o bliźniakach trochę przeraża. [emoji33]
 
reklama
Do góry