reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko

reklama
Ja to w tym roku chyba odpuszczę ;) jak teraz nie jestem już w ciąży 😁😅🤪 muszę trochę poobserwować organizm.
Odebrałam teraz wyniki TSH i wyszedł mi wynik 1,40, to raczej dobrze nie?;)

Katrinaka, to oby Wam się udało trafić ;) też byśmy chcieli chłopaka, bo 2 dziewczyny już są ;)🤪
 
Ostatnich parę miesięcy miałam tak 30-31 dniowe cykle. Chociaż lutowy cykl był 26 dniowy. Jakiś dziwny się trafił. Ale dłuższego niż 31 dni nie miałam.
To ja też mam takie cykle, może jakiś spadek formy i taki krótki Ci się trafi
My zaczniemy w lipcu, bo kalendarz chiński przepowiada, że będzie chłopak. Jak się nie uda to działamy normalnie
No w sumie już zapomniałam o tym kalendarzyku😅 mi wg chińskiego chłopcy trafieni👌😉
Ja to w tym roku chyba odpuszczę ;) jak teraz nie jestem już w ciąży 😁😅🤪 muszę trochę poobserwować organizm.
Odebrałam teraz wyniki TSH i wyszedł mi wynik 1,40, to raczej dobrze nie?;)

Katrinaka, to oby Wam się udało trafić ;) też byśmy chcieli chłopaka, bo 2 dziewczyny już są ;)🤪
Dobrze, nie pamiętam jaka ta norma, ale dziewczyny pisała na tamtym forum o tym
 
reklama
Do góry