reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzydziestolatki

reklama
eq16, niekoniecznie trzeba wiazac do czegos. Mozna spetac malzonka bez zakotwiczenia do jakiegos przedmiotu - rece i nogi razem i to wszystko tez razem. A jak koniecznie musisz do czegos to bardzo dobry jest kaloryfer. :p ::)
 
coś tu cicho od kilku miesięcy....
Ale nie mogę się powstrzymać. Słuchajcie! Dziś w tv powiedzieli że rośnie liczba BABĆ po 30-stce.
A najmłodsza babcia w Polsce ma 28 lat. Ona urodziła jak miała 14 lat i jej córka też. Czyli mogłabym z powodzeniem by babcią! A dziwiło mnie, że moja koleżanka ma 38 lat i została babcią...
Teraz to już nc mie nie zdziwi
 
o qrcze, zatkalo mnie. 28?!!!

ja sie nabijam z ojca mojego dziecka, ze ma nieco ponad rocznego syna, a jego koledzy sa dziadkami.. niby do zrobienia w wieku 38 lat, ale coz, dla mnie ludzie w tym wieku sa ciagle mlodzi i jakos dziadkowanie mi nie pasuje. tylko z drugiej strony to wszystko jest strasznie wzgledne. moja mama urodzila mnie majac 20 lat, wiec kiedy byla lekko po 30tce wydawala mi sie juz taka stara..

a moze to kwestia tego, jak sie zyje?
 
naja,
Ja pochodzę z pokręconej wiekowo rodziny ;) .. moja mama miała rodzeństwo prawie 20 lat od siebie starsze.. więc wszystko jest możliwe ;D

Co do zwiększonego apetytu na seks.. to u mnie jak rockandrollowa jazda bez trzymanki :p A może to wiosna? ;D

 
o tym nie pomyslalam ;D choc przy obecnych dochodach pomyslmy, taka liczna rodzina i prezenty na gwiazdke...? bankrut murowany.
 
reklama
Heh, jakim cudem przeoczyłam taki wątek i dopiero teraz go czytam ;)... jeśli chodzi o młode babcie, to w takim razie i ja bym się łapała, bo już trójeczka z przodu, a tu już czytam o 28 letnich.... cóż, jak widać wszystko możliwe...
Co do głównego tematu, to u nas było tak, że jak zaszłam w ciążę (już po30), to miałam taką ochotę, że mało nie pękłam, a tu kicha, bo gin kategorycznie zakazał igraszek przez całą ciążę. I tak się dwa razy wyłamaliśmy, a teraz to żałuję, że nie potraktowaliśmy tego normalnie, bo przewidywane komplikacje wogóle nie nastąpiły i ciążą przebiegla normalnie. Chociaż kto wie, co by było.... w każdym razie lekarze woleli dmuchać na zimne. A ja nigdy w życiu nie miałam takiej ochoty na te rzeczy. A po porodzie - to różnie, nie mogę powiedzieć, żeby nastąpiła jakaś eksplozja.... choć prawdą jest , że jeśli chodzi o same odczucia, jak już do czegoś dojdzie, to jest wieeeele lepiej niż przed porodem, choć i przedtem było nieżle. Ale to raczej nie zasługa wieku, wiem, że wiele kobiet po urodzeniu dzidzi tak ma....
No i może nastąpiłaby i jakaś seksualna eksplozja gdyby nie to ,że kawalerka, sex na podłodze w kuchni owszem, fajna rzecz, ale nie na stałe.... marzy mi się czasem miękkie łóżeczko zamiast tej cienkiej kołderki na twardych dechach.. ;D no i może dlatego częstotliwość mniejsza niż oboje byśmy chcieli.... ale mam nadzieję, że i to się kiedyś zmieni....

pozdrawiam
nikita
 
Do góry