reklama

Trzydziestolatki

Temat na forum 'Rozmowy o seksie' rozpoczęty przez Agnexx, 16 Sierpień 2005.

1. Agnexx

Agnexx Gość

Spotkałam się ostatnio z opinią, że kobiety po trzydziestce maja większy temperament, niż dwudziestolatki. Do trzydziestki dużo mi nie brakuje, ale nie zauważyłam u siebie większego "głodu", niż zwykle. A, jak to jest u Was ???

2. klementynka

klementynka Fanka BB :)

Agnes, poczekaj aż przekroczysz trydziestkę ;D
    Mnie roznosi.
    Pomimo - patrz suwaczek ;D

3. reklama
  4. DziOObek

DziOObek Styczniowe mamy'06

Mnie do 30 brakuje hm 2 tygodnie i rowniez mnie roznosi ale moze to ze wzgledu na to ze nie mozemy:( a moze to juz 30 zbliza sie wielkimi krokami .:)
    Wiem ze jak juz bede mogla choc nawet nie mysle kiedy to nastapi po cc ;-(juz sien ie moge doczekac :)
    pozdrawiam

5. monciapl

monciapl Fanka BB :)

Ja już po trzydziesce dobrych parę miesięcy i jeszcze mnie nic nie rozsadziło ::) ;D :D :D :D :D :D

pozdrawiam

6. Kati

Kati Fanka BB :)

Nie no mnie też nic nie rozsadziło, ale Agnexx uważaj, bo czasami jak jest ochota.........to pies kota wychrobota! ;D ;D ;D ;D ::) ::) :laugh: :laugh: : ;) ;)
    Tak to u mnie wygląda.

7. monciapl

monciapl Fanka BB :)

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

8. magdalenkakol

magdalenkakol Fan(ka)

Ja jestem po trzydziestce dopiero kl=ila dni ale nie zauwazylam zeby mnie roznosilo.Maz chyba tez nie bo ciagle narzeka ze za malo.

9. Agnexx

Agnexx Gość

Mój mąż też ciągle narzeka, że mało... :mad:

10. reklama
  11. monika_pk

monika_pk Gość

Pare dni temu skonczyłam 30...i nic....temperament jaki miałam taki mam....nic lepiej...:)

12. OlaK

OlaK Fanka BB :)

Ja już skończylam 30-stkę.
    No i jaki większy ten temperament. Zgadza się. Nie do tego stopnia, żeby mnie roznosiło, ale jednak. Teraz nie mogę, bo szyjka sie skraca i jest to baaaardzo ciężki okres.

Poleć forum