reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tsh wczesna ciaza

Ingi94

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
7 Grudzień 2020
Postów
32
Dziewczyny dowiedziałam się ze jestem w ciazy (początek 6tc wg Om) a tsh mam prawie 4, ginekologa mam za tydzień, dotąd zero problemów z tarczyca i nie wiem czy działać przed ginekologiem czy mogę poczekać. Dodam że jestem po poronieniu i ciąży biochemicznej..
 
reklama
Tarczyca jest dość wysoka ja bym dmuchała na zimne i próbowała dostać się do lekarza jak najszybciej. Robiłaś jakieś badania po stratach?
 
Tarczyca jest dość wysoka ja bym dmuchała na zimne i próbowała dostać się do lekarza jak najszybciej. Robiłaś jakieś badania po stratach?
Ciąża biochemiczna była w poprzednim cyklu (tydz spóźniał mi się okres) lekarz zlecił mi właśnie badania tarczycy po niej ale ze mieliśmy kwarantannę dopiero teraz je zrobilam, mam tatę lekarza więc wypisanie leku to nie problem
 
Ciąża biochemiczna była w poprzednim cyklu (tydz spóźniał mi się okres) lekarz zlecił mi właśnie badania tarczycy po niej ale ze mieliśmy kwarantannę dopiero teraz je zrobilam, mam tatę lekarza więc wypisanie leku to nie problem
Tak ale chodzi mi o inne badania poza tarczycą, która jest za wysoka na daną chwilę, ale skoro miałaś jedno poronienie i jedną biochem to problem może być większy niż tylko tarczyca...
 
Ja miałam 2.5 i też od razu dostałam euthhyrox 25, lekarka mi powiedziala ze w ciąży powinno być poniżej 1.5 albo 1, juz dokładnie nie pamiętam. Więc jesli ktos ci może wypisać receptę to bym się nie zastanawiała, tylko pytanie jak dawkę dobrać.
 
Tak ale chodzi mi o inne badania poza tarczycą, która jest za wysoka na daną chwilę, ale skoro miałaś jedno poronienie i jedną biochem to problem może być większy niż tylko tarczyca...
Dziękuję za troskę ale zwykle po dwóch poronieniach robi się szczegółowe badania a u mnie nawet ta ciąża biochemiczna nie była pewna. Jestem pod opieką świetnego ginekologa i z pewnością gdyby trzeba było zleciłby mi więcej badań :)
A co do mojej sytuacji z tarczyca to skonsultowałam i mam leki, gin kazał zbadać betę jutro (48h od ost badania) i jak będzie ok wizyta za tydz a jak nie to jutro.
 
reklama
Do góry