reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Tsh

reklama
To nie jest dobry wynik do starań. Trzeba sprawdzić też ft3 i ft4.
Niestety nie robilam bo na to badanie dala mi skierowanie ginekolog 😏 myslalam ze jest cos ze mna nie tak skoro przez pare miesiecy nie zaszlam w ciaze ale ona jak mnie zbadala to sie zdziwila ze nie zaszlam aczkolwiek teraz w poniedzialek ide do niej z wynikami i jeszcze odbiore wyniki cytologi
 
A robiłaś też ft3 i ft4? Bo masz strasznie niski ten wynik i on może świadczyć o nadczynności.
Skąd taki wniosek? To trochę tak jakbyś napisała, że hemoglobina 14 może świadczyć o anemii. Ten wynik nie wskazuje na nadczynność. Można zawsze sprawdzić ft3 i ft4, można kilka razy oznaczyć TSH na wszelki wypadek, ale wynik jak najbardziej jest w normie.
 
reklama
Skąd taki wniosek? To trochę tak jakbyś napisała, że hemoglobina 14 może świadczyć o anemii. Ten wynik nie wskazuje na nadczynność. Można zawsze sprawdzić ft3 i ft4, można kilka razy oznaczyć TSH na wszelki wypadek, ale wynik jak najbardziej jest w normie.
Tak, ja wiem, że Ty zawsze wszystko wiesz lepiej. Warto oznaczyć ft3 i ft4 bo może się okazać, że jednak ta nadczynność jest więc możesz czasami się powstrzymać ze swoją pewnością.
 
Do góry