reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"tylko nie mów żonie"

Cyt. "no ale coz niektorzy ludzie nawet z trollami lubia pisac ... byle by mogli sie w jakis sposob spelnic i wykazac ....moze to tez dla nich w jakism sensie terapia" Alez zes mnie tu rozszyfrowala.....I co ja teraz zrobie?!.......
Ale wiesz, masz troche racji w tym co napisalas. Szewc bez butow chodzi. Calkiem niedawno zwrocilam sie ze swoim problemem do znajomem poznanej wlasnie na takim forum juz kilka lat temu. Dala mi dobra rade i az nie moglam uwierzyc, ze sama na to nie wpadlam. Wtedy przyslala mi post, ktory sama kiedys otrzymala kiedy miala podobny problem. Zacytowala mi go doslownie i podala autora: to bylam ja! Jak widac takie pisanie na forum moze mi tez sie przydac :)
 
reklama
nic nie musisz robic.. nikt od ciebie tego nie wymaga przeciez to luzna rozmowa.
Muszelko ja przejrzalam twoje posty :-Djest ich niewiele ;-)ale sa bardzo trafne w wielu przypadkacha jak nie.. prawie we wszytkich;-)( no co do fotelika uzywanego to sie nie zgodze:-D fotelik dla dziecka zawsze musi ,, powinnien,,byc nowy:-D:-D:-D)

ogolnie ciesze sie ze Cie tu spotkalam i dostrzeglam .. i tak do konca nie wiem dlaczego;-)pomimo tego ze czuje moglybysmy sie tu niezle sciac :-D:-D:-D

jak bede miala jakies halo;-)a miewam to uderze do Ciebie na Pw ;-)ok?

ale wiesz jest jeszcze fajne forum .. nazywa sie psychoforum .. tam to dopiero mozna sie wykazac:-)... polecam sama czesto tam podczytuje;-)......ale pewnie znasz.:-p

dobra uciekam ...spokojnej nocy.
 
Ostatnia edycja:
Ja nie mam nawet zamiaru szpiegowac postow forumowiczow w niewiadomo jakim celu. Nie widze zadnej satysfakcji na przylapywaniu ludzi na klamstwie. Ja koncentruje sie na tym co zostalo napisane na tym watku. I tyle. Az tak mi sie nie nudzi.
Mała dygresja Muszelko.
Ja jak i cała rzesza moderatorów jest min. po to by wyjaśniac niejasności.Wyłapywac tych ludzi,którzy z nudów w domkach kombinują co by tu zrobic by się nie narobic a namieszac gdzie nie gdzie ;-)
BTW.Ja też lubię czytac Twoje posty :tak::-)

Oczywiście nie mogę i nie chcę twierdzic,że Agnieszka 1986 jest trollem bo jej tego nie udowodniłam.
Założycielka wątku może poprosic mnie o zamknięcie tematu w każdej chwili :tak:
 
Kto sie czubi ten sie lubi!:-D
Pisz kiedy chcesz. A forum nie znam, bo nie szukam dodatkowego zajecia. Na fora trafiam w poszukiwaniu informacji dla mnie a nie w poszukiwaniu mozliwosci produkowania sie czy sprawdzania (to chora motywacja, ktora jest zawsze grubymi nicmi szyta i rzucajaca sie w oczy od pierwszego wejrzenia - no, moze od drugiego...). Nie szukam ludzi szukajacych pomocy. Niestety, takowych mam az zanadto. Kiedys mnie maz spytal kiedy bedzie mnial tyle mnie, ile mnie maja moi "pacjeci", i kiedy wreszcie przestane "leczyc swiat" (jak on to nazywa). Odpowiedz jest latwa: kiedy nie bede dostawac maili, nie bedzie telefonow, "przypadkowych" wizyt "w potrzebie"....wtedy bede miala duuuuuuzo czasu i bede sie wysypiac :-D
A co do fotelika :wściekła/y: to nie powiedzialam, ze uzywane sa ok, tylko ze lepiej skorzystac okazjonalnie z uzywanego niz malutkie dziecko wozic na kolanach!:tak:;-)
 
Anineczko - Chwala moderatorom za to, ze czuwaja!!! Im lepsi moderatorzy tym fajniejsze forum! Ale mozna to robic na rozne sposoby. Najlepiej w "cztery oczy" i zamykajac konto. Natomiast moderator tez powinien pilnowac aby byly przestrzegane zasady netykiety. A wiec rowniez tego aby nikogo nie ranic, nie dyskryminowac, nie wysmiewac itd......Aby wypowiedzi byly w odpowiednim tonie. Moja obecnie dobra psiapsiolke poznalam na forum podczas ostrej wymiany zdan juz ladnych kilka lat temu. Zarlysmy sie chyba kilka dni. Ostro. A to, co nas "polaczylo" to to, ze kazda zauwazyla, ze mimo temperamentnych komentarzy, ostrych sciec to zadna z nas nie urazila drugiej, a nasza dyskusja byla walka argumntow a nie epitetow i dwuznacznosci. A moderator (jak sie potem dowiedzialysmy bo to obecnie tez nasza bardzo dobra kolezanka) tylko czekal aby nas na czyms zlapac i zakonczyc nasza dyskusje. I nie mial za co. A podobno bardzo sie staral :)
 
Wiesz kurcze musiałam przeglądnąć jeszcze raz swoje posty i kurcze no! Nie zauważyłam tam dyskryminacji.Wręcz przeciwnie.Starałam się dac radę i do końca bronic założycielki wątku. :eek:
Byc może moja elokwencja pozostawia wiele do życzenia,a i byc może to,że zauważyłam takie małe szczegóły w pierwszym poście wywołały nie potrzebną burzę
Ale jeśli rozmówca nie jest ze mną do końca szczery to po co mu moja rada i nie potrzebne szarpanie "pióra?"
The End :-);-)
 
Nie nabijam nikogo w butelkę!!!!!!! Ludzie , o co Wam chodzi? Dlaczego nabijam cię ka32siu w butelkę? Wytłumacz mi to proszę.

Dlaczego jestem niemiła?Niemiła? Raczej taka w stosunku do ciebie jak ty do mnie anineczko.

Pisałam tu o swoim problemie, szukałam rady a Wy mnie teraz oczerniacie, piszecie już nie do mnie tylko O MNIE. A bo p. Agnieszka napisała to a bo p.Agnieszka napisała tamto....

A czemu nie mogę wkleić tu tego co napisałam na bloogu? Czy to jest jakieś forumowe przestępstwo? Bo ja nic o tym nie wiem.


Forum jak do tej pory bardzo mi się podobała. Dziś jednak dostało minusa


ka32sia jesteś okropnie przemadrzała
 
Ostatnia edycja:
anineczko do ciebie jeszcze parę słów.... to,że użyłam określenia Fred i Georgia było dla ciebie nie zrozumiałe? chyba bystra jesteś ,więc powinnaś załapać,że tak nazwałam siebie i męża. Równie dobrze mogłoby być Kotek i Misio, nie sądzisz? A cudzysłów pojawił się tylko w jednym zdaniu więc czy to były cytowane wszystkie słowa czy tylko jedno krótkie zdanie????
 
reklama
Byc może moja elokwencja pozostawia wiele do życzenia
z Twoja Elokwencja wszytko ok:-)
Ale jeśli rozmówca nie jest ze mną do końca szczery
to po co mu moja rada i nie potrzebne szarpanie "pióra?"
The End :-)
dokladnie wymiany mysli tu nie bylo raczej notki z bloga :sorry:

Nie nabijam nikogo w butelkę!!!!!!! Ludzie , o co Wam chodzi? Dlaczego nabijam cię ka32siu w butelkę? Wytłumacz mi to proszę.
nie wiem czy Ty masz problemy z inetpretacja tekstu czy slepo sie bronisz:sorry:nie bylo z Twojej strony wymiany zdan , wogole zadnej dyskusji dobrze moglas podac linka bysmy soboe poczytal i skomentowaly... nie wiem dlaczego to zdrobilas czy z czystego lenistwa czy porostu zabijasz nude i sie bawisz czyims kosztem:sorry::confused2:



Pisałam tu o swoim problemie, szukałam rady a Wy mnie teraz oczerniacie, piszecie już nie do mnie tylko O MNIE. A bo p. Agnieszka napisała to a bo p.Agnieszka napisała tamto....
nie skorzystalas gdyz z nami nie rozmawialas



Forum jak do tej pory bardzo mi się podobała. Dziś jednak dostało minusa
oj nikt plakac nie bedzie;-)

ka32sia jesteś okropnie przemadrzała
czesto bywam i co z tego????
anineczko do ciebie jeszcze parę słów.... to,że użyłam określenia Fred i Georgia było dla ciebie nie zrozumiałe? chyba bystra jesteś ,więc powinnaś załapać,że tak nazwałam siebie i męża. Równie dobrze mogłoby być Kotek i Misio, nie sądzisz? A cudzysłów pojawił się tylko w jednym zdaniu więc czy to były cytowane wszystkie słowa czy tylko jedno krótkie zdanie????

wiec jak mamy sie do Ciebie zwracac Georgia :-D:-D:-D

I nie jestem nieszczera! Nieszczera to była Wasza pomoc, która naprawdę mi nie pomogła...

bo z niej nie skorzystalas ... napewno nikt ci tu nie zaszkodzil ..:sorry:bo niby w czym jedynie nam dalas kolejny dowod ze nia ma sie co angazowac w pisanie z osobami ktore sa malo wiarygodne..a Ty jestes malo wiarygodna w gdyz .. ja juz nie wiem kim jestes ?? Georgina czy Agnieszka1986

pozdrawiam Cie i zycze milej zabawy na forum moze jeszce jakis blog;-)i nowy watek!!!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry