reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"tylko nie mów żonie"

jak widać nikt mi nie może doradzić. ani bliscy ani dalecy, nieznani mi. Super! Oby Was tak nigdy nikt nie zlekceważył i nie wyśmiał jak Wy to właśnie zrobiłyście.
Ależ my nie skreślamy Cię.Wystarczy,że powiesz dlaczego tak dziwnie robisz? Blog i forum i wszytko to samo i te nazwy Georgina i Fred:eek:
Ja bym naprawdę polecała wizytę u psychologa.Bo psycholog to nic złego ani strasznego.Moja połowa rodziny leczy się teraz u psychologa po czymś czego akurat nie mogę ujawnic.Ale tego naprawdę nie rozwiążą osoby,które nie znają całej Waszej historii :tak:
 
reklama
P. Agnieszka dalej Nas ma za glupie kozy:-D:-D:-Djak widac po jej ostatnim poscie.... Wiec ja sprostuje nikt glupi nie jest i czytac potrafi:tak:i z googli korzystac tez potrafi:tak::tak::tak:

Anineczko ale sie nam wysilila... no nic bedziemy plakac:-D:-D:-Dbo ja oszukalysmy:-D:-Di wklejamy posty z innych watkow bo nam sie pisac niechce..

Anineczko takich Maskow , Switezianek bylo mase na tym forum


ide do siebie ... moje dziolchy sa realne i nie wklejaja postow z innych for czy blogow... szkoda czasu.
 
Ostatnia edycja:
Kasia a mi sie wydaje co innego.Dziewczyna po prostu nie chce się wysilac i wkleja swoje posty na bloga bo jej się drugi raz nie chce pisac tego samego....hmmm głupia już jestem :baffled::rofl2:
 
Pamietasz Maska od nas z kwietniowek.. robila nas w jajo przez ponad rok..
wiec ja juz jestem ostrozna i szkoda mi czasu .. nawet jak sie pannie pisac niechce i to co pisze to prawda ..Forum to nie blog tu sie rozmawia i taka forma pisania zreszta jak widac szybko sie wyroznia sie z tlumu...

wiesz co jak byla by ok to by sie nie unosila tylko napisa sorry wkleilam , mam bloga tam pisze ale chcialabym wiedziec co Wy myslicie ...

nie dla mnie sciemnia jak nic;-)
 
po drugiej stronie moze siedziec kazdy, napisac wszytko co klawiatura zniesie:-(

Anineczko no prosze Cie:-D

buzka lece bo moje dziecko polamane wlasnie weszlo do domu;-)musze zobaczyc jak ci nasi cud mod malina Irlandzcy lekarze chudla lapke poskladali:-D;-)
 
Qurde, czasu nie mam na pisanie, ale ciagle katem oka patrze co sie tu dzieje. I musze cos szybko naskrobac:
Aby kogos zdemaskowac nie koniecznie trzeba sie z niego nasmiewac. Nie wiem, kto w takiej sytuacji wypada gorzej! W dodatku trzeba byc naprawde pewnym tego, ze sie ma racje. Jesli nie, to mozna samemu wyjsc na idiote. Czasem lepiej sie 2 razy zastanowic niz sie cos napisze.
Ja nie wiem jaka jest prawda. Tez czasami niektore posty wydaja mi sie grubymi nicmi szyte. Ale nie mam ambicji za wszelka cene zdemaskowania kogos czy go osmieszenia. Jesli nie jestem pewna to albo nie pisze, albo pisze chocby po to, ze w takiej sytuacji moze byc ktos inny, kto przeczyta ten czy inny temat.
Anineczko - Szacunek dla Ciebie, ze umialas z tego wyjsc z twarza. Tak jak sama napisalas - powody dla ktorych ten sam post znajduje sie w roznych miejscach na necie moga byc rozne. Ja osobiscie czasem wklejam jakies fragmenty z moich postow na innych forach bo poprostu nie chce mi sie tego samego pisac kilka razy a akurat mi pasuja. A dla oszczedzenia pracy takim forumowym detektywom zawsze mam ten sam nick.
cdn....
 
reklama
ooo! a jak się liczba odwiedzin na blogu zwiększyła!!! widzę,że popełniłam błąd zwracając się do Was. W taki sposaób to nie próbujcie pomagać, bo Wam to nie wychodzi
 
Do góry