reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"tylko nie mów żonie"

No dokladnie czyny sie licza;-)
wiec moze niech Agnieszka napisze jaki on jest dla niej na codzien oprocz tego ze nie mowi ze ja kocha nie okazuje jej uczuc itp... niech napisze czy daba o nia i o dziecko .. wtedy mozna bedzie cos wiecej napisac ;-)

nie wiem moze cos nie doczytalam:-p

ja tam bede za tym ze to burza hormonuw zwiazana z urodzenie bobasa,moze facet jes bardzie skupiony na dziecku niz na niej.... i stad jej odczucia.;-)
moze przelal cala milosc na dziecko .. faceci tez maja niezle halo po narodzinach dziecka;-)nie tylko kobiety.
a moze poprostu czuje sie odsuniety przez Agnieszke na drugi plan i stad jego reakcej .. wyjsc moze byc wiele:sorry:
i akurat stwierdzenie widzialy galy co braly by tu nie pasowalo bo oni ona ani on nigdy nie byli wczesniej rodzicami wiec pod tym wzgledem nie mogli przeidziec swoich reakcji.

ale to juz rebus dla psychologa
 
reklama
No dokladnie czyny sie licza;-)
wiec moze niech Agnieszka napisze jaki on jest dla niej na codzien oprocz tego ze nie mowi ze ja kocha nie okazuje jej uczuc itp... niech napisze czy daba o nia i o dziecko .. wtedy mozna bedzie cos wiecej napisac ;-)
No i o to tu chodzi.Ja komentuje niestety to co jest napisane a nie to czego mam się domyślac :tak:

Zresztą w pierwszym poście to nie wiem.Jakiś cytat z książki? To masz na imię Georgia czy Agnieszka.A Twój mąż Fred?
 
No i o to tu chodzi.Ja komentuje niestety to co jest napisane a nie to czego mam się domyślac :tak:

Zresztą w pierwszym poście to nie wiem.Jakiś cytat z książki? To masz na imię Georgia czy Agnieszka.A Twój mąż Fred?

:-D:-D:-Dogolnie czyta sie to dosc dziwnie...a sledzac rozne sytuacje na forum..hym troll:confused:

jakby wyciete z czegos i wklejone Anineczko rzuc okiem na posta ktorego napisalas o 13 09 tam cytujesz to co Agnieszka napisala ... zobacz pojawila sie emota nie z naszego forum:-D:-D:-D:-D
 
No i o to tu chodzi.Ja komentuje niestety to co jest napisane a nie to czego mam się domyślac :tak:

Zresztą w pierwszym poście to nie wiem.Jakiś cytat z książki? To masz na imię Georgia czy Agnieszka.A Twój mąż Fred?

Wiem Kasiu widziałam,ale udawałam,że nie widzę :eek::eek:
Kurcze może koleżanka na każdym forum pisze o problemie?
Zrobimy szpiega chyba,co?:-D;-)

a kto to wie co to za przypadek..............moze badania jakes robi:-D:-D

zrobimy szpiega jak nic:-D:-D


mam taram

http://georgia000.bloog.pl/?id=4652317&title=Raz-krolewna-zlotowlosa-cudny-miala-sen&ticaid=682c1

wyciete z bloga ..........

przybij piatke Anineczka ;0)))))))))))))))))))))))))))))))))))))GOOGLE to zarabista instytucja buahahhahah.
 
Ostatnia edycja:
No to ładnie.
Jesteś szybsza niż ja :-D:-D

Teraz pytanie czy blog jest koleżanki i sobie go tylko uzupełnia nowymi postami.Bo już się pojawił post z dzisiaj z godziny 15:02 :eek:
Niby dziewczyna udzielała się będąc jeszcze w ciąży :dry::dry:
 
haha Anineczko :-D:-Ddla mnie mitomanka nic wiecej .. z buja wyobraznia.. i potrzeba zwrocenia na siebie uwagi... tacy ludzie czasto miewaja problemy:-D:-D


ja mam propozycje dla p. Agnieszki .... niech sobie kupi kota to bedzie sie lasil do niej tak jak tego potrzebuje:-D:-D:-D

nic wiecej w temacie:-D:-D:-D
 
jak widać nikt mi nie może doradzić. ani bliscy ani dalecy, nieznani mi. Super! Oby Was tak nigdy nikt nie zlekceważył i nie wyśmiał jak Wy to właśnie zrobiłyście.
 
reklama
Anineczka nie wiem o co ci chodzi z tym udzielaniem się niby w ciąży. Byłam, udz\ielałam się. A teraz jestem matką. Nie wiem co ci nie pasuje
 
Do góry