reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

U lekarza - choroby, szczepienia itd. - wszystko o zdrowiu naszych maluszkow

Napewno juz nie jedna była u szczepienia z dzidziom, czy te szczepionki bardzo bolom i jak mozna ból złagodzić????

Sandra, cieszy mnie ze wszystko z Saruniom dobrze:-) a badałyscie słuch drugi raz ??? dlaczego??? , mnie nic nie mówili w szpitalu zeby powtórzyć badanie (no chyba ze u ciebie nie badali po porodzie ale teraz wszedzie chyba po porodzie badaja słuch) usg bioderek tez miała robione w drugiej dobie po urodzeniu a powtórzyć mamy w grudniu:-)
 
reklama
Mada, akurat w klinice gdzie rodzilam nie robia badania sluchu - dostalam skierowanie, no i to byl najblizszy termin, a nie robia prywatnie, wiec dopiero za tydzien bede dzwonic, zeby sie zapytac czy juz naprawili ten aparat i umowic sie na wizyte.
 
witam!!! byłam dzis z mała na szczepieniu. MADA78 oj bolą te szczepionki,przynajmniej moją ewcię bolało. teraz jest strasznie marudna i niespokojna i cały czas się żali że ja dałam tak pokłuć. troszkę przysypia ale jak jej sie tylko przypomni to sie przebudza i tak kwili jakby chciała sie poskarżyć.tak mi jej szkoda ze chyba zaraz sama się rozpłaczę.
 
Witam.
Moja własnie dziś ma już 2 od urodzenia. Nie wiem jak jest bo siedzę w pracy. Czy okładacie miejsce po igle np. alcazercer (nie wiem jak się pisze:-)) aby ranka ładnie się goiła?
 
witam !!! dziewczyny jak wasze maleństwa zniosły szczepienie????????? moja mała strasznie,gorączką 38 stopni, nózki jej strasznie spuchły i musiały ją potwornie boleć bo nawet na rączki nie chciała ,żeby jej nie dotknąc czasem płakała cały dzien nawet sama nieruszała nózkami bo przy kazdej próbie straszny płacz . musiałam jej zdjąć ubranko od pasa w dół żeby jej nie drażniło. no mówie wam wczorajszy dzień był straszny,myslałam ze mi serce pęknie tak sie dzidzia męczyła. dziśiaj juz lepiej ale przed nastepnym szczepieniem podam jej od razu pyralgin.
 
moja mala miaia tylko goraczke, a tak w ogole to bylo oki. zastanawiam sie czy po szczepieniu dziecko moze miec zielona kupe? jak myslicie? bo moja miala
 
Powiem szczerze, że niepamiętam czy moja się jakoś dziwnie zachowywała po szczepieniu. Nie wiem nawet czy miała gorączkę. Ale w poniedziałek mamy kolejne szczepienia, więc będę sie dokladniej jej przypatrywac.
Powiedzcie co kupić w razie gorączki?
 
mi lekarz kazał apap albo panadol dla dzieci a jak gorączka będzie powyzej 38,5 stopnia to pyralgin w czopkach.1/3 czopka. ale szczerze powiem ze następnym razem podam małej pyralgin bo kupiłam apap w syropie ale mała pluła nim strasznie i w sumie to nic nie połknęła.
 
reklama
Drugie szczepienie za nami. Miałam Kingę na rękach, więc płakała tylko w momencie wlewania tej szczepionki. W sumie nie dawałam jej nic przeciwbólowego. Teraz śpi, ale czasami sobie troche zamarudzi, goraczki na razie nie ma:-)
 
Do góry