reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ubranka do szpitala

Kasiula1431

Fanka BB :)
Dołączył(a)
27 Sierpień 2019
Postów
368
Hej dziewczyny doradcze czy kompletujac ubranka do szpitala bralyscie kaftanik, spiochy i body ale to body z długim rękawem czy krótkim? Term8n porodu na zimę więc może długie body?
 
reklama
Zdecydowanie body z długim rękawkiem. Ja rodziłam w sierpniu i mała cały pobyt była właśnie w takim. Noworodki lubią ciepło. Powodzenia ;)
 
Weź body z dlugim rekawem i spiochy albo pajacyk :).Na oddzialach jest cieplo(wrecz bym powiedziala ze goraco) ale noworodek ktory dopiero wyszedl z brzucha lubi ciepło i na pewno go nie przegrzejesz.Jesli uznasz ze jest goraco nie owojaj go wtedy rozkiem tylko poprostu przykryj.Takie maluszki zanim sie przyzwyczaja to temp otoczenia lubią i czuja sie bezpiecznie jak jest cieplo :)
 
U mnie nie było bardzo ciepło w szpitalu, ale na niektórych oddziałach neonatologicznych jest wręcz gorąco. Jak się wahasz to zapakuj i długi i krótki rękaw.
 
Ja rodze w grudniu i zastanawiam sie jak ogarnac temat transporu dziecka szpital-samochod? Ciekawa jestem jaki masz na to plan? :D dziecko w kombinezon i w rozek? Jakos za duzo mi sie wydaje .. Ale bez kombinezonu w samym rozku zimno .. A w samym kombinezonie nie wiem czy noworodka mozna? Nie mam pomyslu kompletnie :(((
 
Ja rodze w grudniu i zastanawiam sie jak ogarnac temat transporu dziecka szpital-samochod? Ciekawa jestem jaki masz na to plan? :D dziecko w kombinezon i w rozek? Jakos za duzo mi sie wydaje .. Ale bez kombinezonu w samym rozku zimno .. A w samym kombinezonie nie wiem czy noworodka mozna? Nie mam pomyslu kompletnie :(((
Kombinezon i ewentualnie kocyk
 
Rodziłam w styczniu. Tatuś przychodzi z fotelikiem. Wsadzacie nowonarodzonego w kombinezon i w fotelik, przykrywacie kocykiem i zanosicie Wasze szczęście do samochodu.
 
reklama
Hej dziewczyny doradcze czy kompletujac ubranka do szpitala bralyscie kaftanik, spiochy i body ale to body z długim rękawem czy krótkim? Term8n porodu na zimę więc może długie body?
Zdecydowanie 2 warstwy! Dziewczyny dobrze piszą, w szpitalach gorąco ale noworodek ma inną termoregulację i woli cieplutko. Polecam nieśmiertelne zestawy: długie body + śpiochy lub krótkie body + pajac. Kaftanik przy niemowlaku w ogóle się nie sprawdza, podwija się i raczej nie jest niezbędny. Do tego rożek i lekki kocyk, na wyjście wzięłabym ciepły kombinezon lub śpiworek do fotelika i kocyk. Szczęśliwego rozwiązania!
 
reklama
Do góry