reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

uciążliwa szwagierka

Acha przynajmniej mój brat trafił na przesympatyczną i inteligentną dziewczynę Mam nadzieję, że tego nie zepsują i założą szczęśliwą rodzinę :tak::-)
 
reklama
o widzę że nie tylko ja nie cierpię szwagierki.
Moja jest taką damą, że jak słyszę że ma przyjść do nas to aż mnie nosi. Jest strasznie dumna, ona najmądrzejsza, najpiękniejsza, czego ona nie potrafi. Mnie najbardziej wkurza że jak coś szykuję na obiad czy w poczęstowaniu, to słyszę uwagi, że to nie tak a ona robi inaczej, czemu tego nie ma, no ludzie nie chcesz to nie jedz. Na nasz ślub pierwsze jej pytanie to czy jest obowiązek kupowania prezentu, no ludzie szczęka mi opadła, nikt ją nie prosi, to jej zdanie czy chce czy nie. I tak jest za każdym razem jak jest jakaś okazja, rywalizuje ze mną która z nas zajdzie piersza w ciążę, bo ona musi być przede mną, krytykuje to że chodzimy do tańszych barów, a ona do restauracji, że my z tej niższej półki jesteśmy z mężem a ona z wyższej, bo się nie zadaje z biedakami, odmienna jest od mojego męża, ta to tylko obserwuje co mamy, co ona też musi mieć i zaraz melduje teściowej. Plotkara jedna,
 
Witam ,mi ciśnienie czasami podnosi się na widok siostry mojego M .
Jest szurniętą starą panną ,mieszka od 14 lat za granicą ale jak przyjeżdza to jakby wszystkie rozumy pozjadała.Ona jak ona ale jaka moja teściowa czyli jej matka jest wtedy dumna jaka to jej córunia mądra.Po prostu jak się zejda dwa debile to sztuka zachować zimną krew:no:
Normalnie jakbym czytała o sobie , tyle ze mojego M. siostra od urodzenia mieszka za granica...ehhh
 
Do góry