reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ulewanie jak długo???

reklama
No ja zageszczam Gavisconem infant, to taki preparat w proszku ktory powoduje zageszczenie mleka w brzuszku, Ale gaviscon to nie gastrotuss. Zapobiega zarzucaniu tresci zoladko do przelyku, czasem jej sie ulewalo serwatka, takze jak na moj gust to zagescil ten preparat tak zeby nie wracalo.
 
Ostatnia edycja:
Tak jak pisałam, ma nie wracać treść po gavisconie, bo tworzy się bariera, a przynajmniej powinna, ale po pierwsze neutralizują się kwasy a to ma działanie p/bólowe.
 
Jej sie wracalo, mimo tych wszytskich preparatow, jedynie po gavisconie rzadziej, teraz jeszcze dostaje jedna saszetke do mleka, bo czasem zdarza jej sie ulac, ale powoli bedziemy sie tego pozbywac.
 
a może spytajcie o ulewanie Gosi Boreckiej - douli, naszej ekspertki
( odkryj swoją ścieżkę macierzyństwa | Gosia Borecka – doula w Warszawie i online )

Odpowiada w tym dziale.
CHICCO wszędzie tam, gdzie dziecko

Jest mamą piątki dzieciaczków i ma ogromne doświadczenie w tematyce noworodkowej i niemowlęcej a także okołoporodowej
biggrin.gif
 
Ja mam ten sam problem.. Lekarka powiedziała że to może być refluks albo niedomykający się wziernik :-( jeżeli okaże się to drugie to Małego czeka operacja.. na razie każe obserwować bo Michał ładnie przybiera na wadze, oby to samo zniknęło..

Także znam problem i mam już go dosyć.. Życzę Wam i sobie żeby szybko zniknął! :tak:
 
Problem dosc uciazliwy, nasza miala zespol sandifera tez, bo zauwazylismy ze czesto odginala glowke do tylu, pediatra w polsce powiedzial nam ze ona sobie po aga tak przy zgadze, bo ja piecze, dostala leki i po miesiacu przeszlo. Teraz ma roczek i jeszcze czasami slysze ze jej sie cofa, czasem wyleci cos z buzi ale juz coraz mniej. Od miesiaca nie dostaje zadnych preparatow na ulewanie.
 
Ooo jej.. mam nadzieję że to szybko przejdzie :tak: na szczęście jak tako to ulewanie mu nie przeszkadza i nie cierpi z tego powodu więc luz.. tylko z praniem nie nadążam hehe ;-)
 
reklama
Ja tez nie nadazalam, a sliniakow mam chyba z 50 i dziennie potrafilam wymieniac po 20 i wiecej, plus minimum 3 razy kaftanik czy spioszki, czy co tam miala na sobie. A teraz sliniaczki uzywam bo Maja baaaaaardzo sie slini, ida jej kolejne zeby i tez trzeba czesto zmieniac:-D
 
Do góry