reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ułożenie łożyska

Moonstone

Moderator
Dołączył(a)
24 Wrzesień 2021
Postów
36 259
Tak się zastanawiam czy u jednej kobiety łożysko ma zawsze w ciąży takie samo ulozenie czy zdarzało się, ze kobieta z łożyskiem na przedniej scianie w kolejnej ciąży miała na tylniej?
 
reklama
Tak się zastanawiam czy u jednej kobiety łożysko ma zawsze w ciąży takie samo ulozenie czy zdarzało się, ze kobieta z łożyskiem na przedniej scianie w kolejnej ciąży miała na tylniej?

Ja kiedyś czytałam, że zwykle jest to samo, ale ja teraz mam na tylnej (potwierdzone przez dwóch lekarzy), a w pierwszej i drugiej ciąży miałam na przedniej :p trochę się jaram, czy będę czuła coś inaczej xD
 
reklama
Do góry