reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ułożenie łożyska

reklama
W pierwszej ciąży miałam na przedniej gdzie ruchy dziecka faktycznie miałam stłumione.
W obecnej (drugiej) mam na tylnej i faktycznie czuć różnice ruchów. 😅
 
Spokojnie, kochana, ja dopiero zbieram morale 😂 Na razie chciałam wiedzieć, czy to ze moja indukcja zakończyła się cc może mieć w przyszłości wpływ na moją ciąże
W sposób ułożenia łożyska nie. Ale już ma znaczenie czy ciąża się nie zagości blisko blizny wtedy będziesz pewnie miała częstsze wizyty by sprawdzić czy się blizna nie rozrasta? Jakoś tak słyszałam od przyjaciółki.
 
W pierwszej ciąży miałam na przedniej gdzie ruchy dziecka faktycznie miałam stłumione.
W obecnej (drugiej) mam na tylnej i faktycznie czuć różnice ruchów. 😅

Akurat @Moonstone się nie martwi o ruchy, a o to że przy ścianie przedniej + cięciu można mieć wrastające łożysko i nie jest wesoło :( Link do: Łożysko wrośnięte - Spółka Centrum Medyczne Żelazna

A co do ruchów ja 2 razy miałam na przedniej i z dzieckiem 1 nie czułam nic praktycznie całą ciąże, a z dzieckiem nr. 2 od 14 tygodnia więc wybitnie wcześnie w ogóle. Teraz mam na tylnej ale nie czuję nic :p 12+1
 
Akurat @Moonstone się nie martwi o ruchy, a o to że przy ścianie przedniej + cięciu można mieć wrastające łożysko i nie jest wesoło :( Link do: Łożysko wrośnięte - Spółka Centrum Medyczne Żelazna

A co do ruchów ja 2 razy miałam na przedniej i z dzieckiem 1 nie czułam nic praktycznie całą ciąże, a z dzieckiem nr. 2 od 14 tygodnia więc wybitnie wcześnie w ogóle. Teraz mam na tylnej ale nie czuję nic :p 12+1
Właśnie teraz doczytałam.
 
Spokojnie, kochana, ja dopiero zbieram morale 😂 Na razie chciałam wiedzieć, czy to ze moja indukcja zakończyła się cc może mieć w przyszłości wpływ na moją ciąże
Kurde, a to tak zabrzmiało…Ten temat, Twój post.
Aż chciałam konfetti wystrzelić i cheerleaderki zatrudnić do tańca😁.
Celebrate Dance Moms GIF by Lifetime Telly
 
reklama
Do góry