reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Mamy prawie 500 zgłoszeń! Prosimy o więcej! Wiem, że nie jest najłatwiejsza, ale obiecuję, że zrobimy wszystko, żeby spełnić wasze oczekiwania. Im więcej nam dacie info, tym więcej będziemy mogli zrobić. A ja dziękuję i jeszcze raz dziękuję :) Wypełnij ankietę, proszę. aniaslu - kliknij

Nowa aplikacja do forum na smartfony

Ufff. Długo to trwało, ale wreszcie możemy Wam pokazać nową wersję aplikacji na smartfony. Nie jest jeszcze idealna, ale Wasze uwagi pomogą nam doprowadzić ją do perfekcji. Linki i miejsce do wysyłania uwag - w tym wątku.

reklama

Ulubione i sprawdzone tusze do rzęs

Rozwiązania
0
Na pewno takie macie, ciekawa jestem czy ktoś już próbował nowego Astora - Volumetrix ? Bo ten mogę dodać do nowości - moich typów hitów. Skusiła mnie oczywiście reklama, bo Astora jakoś omijałam zawsze, ale tym razem przykuli moją uwagę i bach - mam go i jestem baaardzo zadowolona. Zamiast szczoteczki ma grzebyk, wydłuża, nie skleja, pogrubia tyle ile chcesz, bo można malowac kika razy i ogólnie fajny. No i jego twarzą jest ANia Przybylska, którą lubię bardzo oglądać. Poprzedni mój ulubiony tusz to Magnif`Eyes Rimmela. Też dobry:angry:

reklama

wesolutka

MAJOWA MAMA 06` Fan(ka)
Rozwiązania
0
hmmm, tusze ze grzebyczkiem zamiast szczoteczki jakos do mnie nie przemawialy do tej pory. czy on podwija rzesy? a jaka ma konsystencje?
ja kilka lat bylam wierna 2000calori MF - bardzo fajny, jesli ktos lubi zdecydowany makijaz i dosc gesty tusz:tak: teraz uzywam airmax astora i generalnie tez chwale, choc jest lzejszy i daje delikatniejszy efekt :-)

sewa

mamuśka ;-)
Rozwiązania
0
Ja osobiście nie potrafię malować się tuszem z grzebykiem :no::no::no: ten wynalazek nie jest dla mnie :no: ja maluję rzęsy tuszem LANCOMA jestem z niego baaaardzo zadowolona :tak::tak::tak:

Nocka

Sierpniowa mama'06 Mamusia Oliwki
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
hmmm, tusze ze grzebyczkiem zamiast szczoteczki jakos do mnie nie przemawialy do tej pory. czy on podwija rzesy? a jaka ma konsystencje?
ja kilka lat bylam wierna 2000calori MF - bardzo fajny, jesli ktos lubi zdecydowany makijaz i dosc gesty tusz:tak: teraz uzywam airmax astora i generalnie tez chwale, choc jest lzejszy i daje delikatniejszy efekt :-)
ja rowniez polecam MF2000 calorie...dla mnie to najlepszy tusz, a sprawdzilam juz wiele tuszy...i jakos jestem wierna tej marce

aniab190

mama czerwcowa '06
Miasto
Gryfino
Rozwiązania
0
Hmmmmmmm, ja używam tusze z firmy Maybelline i generalnie nie mam im nic do zarzucenia:-)

agnieszka81

Fan(ka)
Rozwiązania
0
Ja najbardziej zadowolona byłam z maybelline.A najgorzej wspominam rimmela :no::no::no::no: beznadzieja....teraz używam Loreala i też jest ok.

Madeline_GB

Fanka BB :)
Miasto
UK
Rozwiązania
0
Najbardziej zadowolona jestem z MAXFACTOR "MASTERPIECE" szczerze polecam. A teraz używam lANCOME "AMPLICILS" Bardzo mocno podkresla moja rzesy przy czym nie skleja ich a to sobie chwale. Polecam

patrycja24berlin

Mama czerwcowa'06 Fan(ka)
Miasto
xxx
Rozwiązania
0
Ja mam krotkie rzesy i zeby cos z tym zrobic potrzebuje tuszu ktory wydluza,zageszcza,pogrubia itd...Przetestowalam chyba juz z 30 tuszy i zaden nie byl tak rewelacyjny jak HELENA RUBINSTEIN-lash Queen-Polecam!!!!!:tak:

wesolutka

MAJOWA MAMA 06` Fan(ka)
Rozwiązania
0
nio, to z gornej polki:tak:;-) a ile kosztuje to dobro?

reklama

patrycja24berlin

Mama czerwcowa'06 Fan(ka)
Miasto
xxx
Rozwiązania
0
tu (bo mieszkam w Berlinie) 27 euro,np teraz gratis do tego byl plyn do demakijazu dwu fazowy plus penseta,ktora jest rewelacyjna:-)

Do góry