reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ulubione i sprawdzone tusze do rzęs

Ja przetestowałam już chyba z 50 rodzajów. W pewnym momencie myślalam, że im droższy tym lepszy - i tu się rozczarowałam np. Dior Diorshow i Lancome Hypnose - ale byłam wkurzona, że je kupilam. Dla mnie beznadzieja...
Najlepszy już od wielu lat dla mnie MF 2000 - i chyba już nie będę eksperymentowach - chociaż lubię mieć coś nowego, to szkoda kasy i nerwów.
 
reklama
Zdecydowanie L'oreal ten dwukolorowy - podwójne szczoteczki - biała i czarna. Drogi ale niezawodny i starcza na znacznie dłużej niż pozostałe tusze.
 
Przejrzałam wątek bo zastanawiałam się na jaki tusz się zdecydować tym razem ;-) i dzięki Wam po raz pierwszy zdecydowałam sie na zakupy przez allegro :-D
zamówiłam tusz Telescopic Loreal i podkład Revlon :tak::tak:
dam znać jakie są, jak dojdzie paczka i wypróbuje ;-)
 
Dziś otrzymałam przesyłkę :tak: i od razu wypróbowałam ;-)
zarówno podkład jak i tusz SUUPPPEEERRR :-D:-D Muszę przyznać - dobry zakup :-)
 
reklama
ja również od hjakiegos czsu używam podkłądu REVLON-jest Świetny!!a tusz tak jak pisałam LOREAL Volumissime x 5 SUPER!!
 
Do góry