reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ulubione i sprawdzone tusze do rzęs

reklama
Ja do tej pory bylam wierna tuszowi L'oreal 4x Volumissime-naprawde rewelka,uzywalam tez MF 2000 i musze powiedziec ze rowniez jest swietny, teraz zauwazylam ze jest jeszcze 5 x volumissime L'oreala wiec chyba sie skusze :)
pozdrawiam
 
Ja wypróbowałam juz wiele tuszy.
Najlepsze wg mnie są tusze L' oreal.
Miałam juz L'oreal VOLUME SHOCKING rewelacja.Co prawda jest z grzebyczkiem, ale po dwóch razach opanowałam juz sztuke malowania tym urządzeniem:-).Tusz swietny.POLECAM.
Teraz mam L'oreal LASH ARCHITECT.Tez super.
Kolejny który moge polecic to MAX FACTOR Masterpiece.Pozyczyłam sobie od teściowej, i takze mi odpowiadał.
To są moje 3 typy.
 
mam teraz l,oreal telescopic zloty - pierwszy raz z silikonowa szczoteczka, i musze powiedziec, ze po tygodniu nabierania wprawy w nakladaniu efekt zaczal byc zadziwiajacy! wnosze wiec o separacje z MF2000, ale jak mi sie ten skonczy, sprobuje na pewno masterprice, bo slyszalam, ze jest swietny :tak:

a czy ktoras z Was stosuje odzywki do rzes????
 
Ja teraz nie uzywam odżywek.
Kiedyś jakąś miałam, nie pamiętam jakiej firmy, i jakos tak sie kleiła na rzesach.
Wątpliwej jakości chyba była.
 
dla mnie Art Deco:tak: Ale skusiłyście mnie na ten MF2000calorie czy jakos tak;-)
A watek dobry, bo tusz do rzęs to rzecz którą mogą szybko nabyć mamy po porodzie i nie muszą spedzać niezliczonych godzin na przymierzaniu;-)
I dziecię zadowolone i mama ładna:-D
 
Słuchajcie zaopatrzyłam się właśnie w tusz LOREAL Volumissime x 5 jest po prostu REWELACYJNY!!!! bardzo intensywna czerń,pierwszy raz kupiłam (wcześniej używałam volumissime x 4 i max factor 2000 calorie) i chyba teraz będę używała już tylko tego. Kupiłam go na allegro-nie wiem czy jest już w sklepach w Polsce.
 
Osobiscie uwazam ze tusze do rzes Estee Lauder sa rewelacyjne, szczegolnie brazowy. zreszta wszystkie kosmetyki kolorowe z tej firmy sa godne polecenia, sa dobrej jakosci, starczaja na dlugo, nie powoduja podraznien ,a makijaz przez dlugi czas nie traci swiezosci, blasku i jest trwaly nie trzeba co chwile poprawiac.
 
reklama
Do góry