reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ulubione i sprawdzone tusze do rzęs

Dołączył(a)
21 Wrzesień 2006
Postów
3
Na pewno takie macie, ciekawa jestem czy ktoś już próbował nowego Astora - Volumetrix ? Bo ten mogę dodać do nowości - moich typów hitów. Skusiła mnie oczywiście reklama, bo Astora jakoś omijałam zawsze, ale tym razem przykuli moją uwagę i bach - mam go i jestem baaardzo zadowolona. Zamiast szczoteczki ma grzebyk, wydłuża, nie skleja, pogrubia tyle ile chcesz, bo można malowac kika razy i ogólnie fajny. No i jego twarzą jest ANia Przybylska, którą lubię bardzo oglądać. Poprzedni mój ulubiony tusz to Magnif`Eyes Rimmela. Też dobry:angry:
 
reklama
hmmm, tusze ze grzebyczkiem zamiast szczoteczki jakos do mnie nie przemawialy do tej pory. czy on podwija rzesy? a jaka ma konsystencje?
ja kilka lat bylam wierna 2000calori MF - bardzo fajny, jesli ktos lubi zdecydowany makijaz i dosc gesty tusz:tak: teraz uzywam airmax astora i generalnie tez chwale, choc jest lzejszy i daje delikatniejszy efekt :-)
 
Ja osobiście nie potrafię malować się tuszem z grzebykiem :no::no::no: ten wynalazek nie jest dla mnie :no: ja maluję rzęsy tuszem LANCOMA jestem z niego baaaardzo zadowolona :tak::tak::tak:
 
hmmm, tusze ze grzebyczkiem zamiast szczoteczki jakos do mnie nie przemawialy do tej pory. czy on podwija rzesy? a jaka ma konsystencje?
ja kilka lat bylam wierna 2000calori MF - bardzo fajny, jesli ktos lubi zdecydowany makijaz i dosc gesty tusz:tak: teraz uzywam airmax astora i generalnie tez chwale, choc jest lzejszy i daje delikatniejszy efekt :-)

ja rowniez polecam MF2000 calorie...dla mnie to najlepszy tusz, a sprawdzilam juz wiele tuszy...i jakos jestem wierna tej marce
 
Ja najbardziej zadowolona byłam z maybelline.A najgorzej wspominam rimmela :no::no::no::no: beznadzieja....teraz używam Loreala i też jest ok.
 
Najbardziej zadowolona jestem z MAXFACTOR "MASTERPIECE" szczerze polecam. A teraz używam lANCOME "AMPLICILS" Bardzo mocno podkresla moja rzesy przy czym nie skleja ich a to sobie chwale. Polecam
 
Ja mam krotkie rzesy i zeby cos z tym zrobic potrzebuje tuszu ktory wydluza,zageszcza,pogrubia itd...Przetestowalam chyba juz z 30 tuszy i zaden nie byl tak rewelacyjny jak HELENA RUBINSTEIN-lash Queen-Polecam!!!!!:tak:
 
reklama
tu (bo mieszkam w Berlinie) 27 euro,np teraz gratis do tego byl plyn do demakijazu dwu fazowy plus penseta,ktora jest rewelacyjna:-)
 
Do góry