reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ulubione zabawy naszych dzieci

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Maja oprocz bwieniem sie samochodami braciszka bardzo lubi sciagac wszystko co wisi na uchwytach w kuchni wszelkie scierki fartuchy itd.
Zabawa miskami i garnkami juz jej sie znudzila.
Teraz uwielbia gadac i karmic swoje odbicie w piekarniku (drzwiach) a najbardziej podobaja jej sie podswietlane pokretla kuchenki :))) ostatnio zauwazylam a raczej uslyszalam ze kleka przed szuflada w kuchni i zebami gryzie uchwyt do otwierania, bleee az mi ciary przechodza.
No i kable nadal sa najlepsze do gryzienia, to samo piloty telefony :-D
 
reklama
Teraz uwielbia gadac i karmic swoje odbicie w piekarniku (drzwiach) a najbardziej podobaja jej sie podswietlane pokretla kuchenki :))) No i kable nadal sa najlepsze do gryzienia, to samo piloty telefony :-D
U nas to samo, no i jeszcze lubi "rozmawiać" z odkurzaczem:-)
 
Franka ostatnio namietnie interesuje wspinaczka po meblach i zabawkach liczylam ze takowe zabawy to jeszcze zachwilunie ale moj maly spiderek postanowil jednak zostac alpinista...i to uskutecznia tw wspinaczki bez abesow.....
 
Wczoraj podskoczylam po Viki do dziadkow i zobaczylam jak moje dziecko slicznie bawi sie w "akuku".
Stala na krzesle przodem do oparcia, a za krzeslem byl dziadek, ktory co chwila kucal chowajac sie, po czym podnosil sie i robil "akuku". Nie byloby w tym nic dziwnego, ale moje dziecko jak tylko dziadek zaczynal sie obnizac, strasznie szybko tez kucalo chowajac sie za tym oparciem. Po sekundzie wstawala i wolala dziadka "yy!! yy!!" smiejac sie przy tym w nieboglosy :-D Mialam z niej straszny obaw, bo komicznie sie spieszyla jak zobaczyla, ze dziadek sie chowa, aby szybciutko ukucnac i zdarzyc wstac przed nim. :-)
 
priscilla rzeczywiscie musialo to komicznie wygladac :)
a my ostatnio bawimy sie w "daj mi prosze te zabawke" - mala po kilku razach na sile zaczyna wciskac mi zabawke do reki nawet jak jej nie chce :)
no i oczywiscie samochodziki brata sa the best ... chwila nieuwagi a ona juz jakis wcina :)
 
Idzia u nas ta sama zabawa z dawaniem na chamca zabawek. Ale Maja tez lubi dawac wszelkie sciery chyba widzi ze mama chodzi i sprzata po dzieciaczkach wiec mi je daje pod nos :-D :-D
 
BUBA Franek to jest naprawde niezły akrobata :-)

Natalka za to ostatnio uprawia jazdę na odkurzaczu i tańczy z kablem od niego :-D
 
reklama
Wczoraj mój meżuś zmienił nam klawiatórke i stara wylądowała dla Victora.Oj robi u niego furore ta nowa zabawka a i jej kabelek jast chyba najlepszy.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry