reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ulubione zabawy naszych dzieci

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Słuchajcie kupiłam wczoraj w rossmannie taka drewniana zabawke, takie niby puzzle, gdzie wkłada sie paluszek do dziurki ;-) i wysuwa sie obrazek, a pod spodem pokazuje sie zwierzątko, mówie Wam, świetne i potrafi Natalke zająć na kilka minut ;-) sukces i to za 5,99 :-D

img0512rm4.jpg
 
reklama
Ulubiona zabawa Amelci jest smiganie po calym domu w chodziku i sciaganie wszystkiego z polek :) ostatnio schowala mi sie i nie moglam jej znalezc :) a gdzy wyszla to byla takla szczesliwa ze jej nie widzialam :)
przed chwila wziela sobie szklanke ze stolu (na szczescie pusta) i probowala sie z niej napic, ale bylo smiechu :)
Margaret troszke od ciebie sciagnelam i tez kupilam amelci te puzzle :) ma wielka radoche przy nich :)
 
Oj ja widziałam te puzzle ale w ogóle na nie nie zwróciłam uwagi. Z góry przyjęłam, że to coś dla starszych dzieci! Muszę to naprawić. W ogóle to często kupuję różne rzeczy w Rossmanie bo mają fajne ceny :)
 
Victor ma swoją ulubioną zabawke-krzesełko uczydełko:tak:.Jak się nim zajmie to ponad godzinę przy nim spędza:-D.Ciekawe co będzie jak do Polski pojedziemy jak on wytrzyma bez niego:confused: cały czas interesował się nim ale nie w takim stopniu jak teraz.
 
Franka ulubiona zabawka sa drewniane klocki i drewniana kolejka edukacyjna gdzie sie wklada ksztalty ite pe.moze tam sobie przy tym kombinowac i kombinowac.
Margarett Te puzzle rewelka.poszukam moze namierze ;-)
 
Maja uwielbia swoj garnuszek z klockami bierze dwa klocki daje rece do gory i buja sie i rusza rekami w rytm muzyczki zabawnie to wyglada :-D
Lubi tez bawic sie zmywarka :szok: jak jest otwarta to w te pędy i juz jest przy niej i cos tam sobie grzebie w koszykach :-D No i najwazniejsza zabawka od kilku dni (nawet u babci) to pokretla w kuchence elektrycznej, my mamy takie podswietlone :tak: i to jest frajda jak je nie schowam to potrafi mi poprzekrecac a u babci bardzo podoba jej sie zegarek na kuchence nie moze dobrze do niego siegnac wiec staje jak baletnica na paluszkach i podpiera sie jeszcze krzeselkiem.
 
reklama
nasza mala generalnie upodobala soebie zabawe firankami :) jak tylko moze to gna do balkonu :) a w kuchni nie pozwalam sie bawic zadnemu dzieciaczkowi - jest to dla nich teren zakazany ... do zabawy oczywiscie ...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry