reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ulżyj sobie

podchodze do niego to się śmieje,
gdyby płakał nie siedziałabym przed komp..
chyba zasypia......
 
reklama
Marta karmisz dalej piersią???? U mnie Łukasz zasypia najpóźniej o 19 odkąd jesteśmy na Bebilonie ( na noc z kaszką)
 
Aniulka a luki grzeczniej śpi po tym bebilonie niz po piersi ???
bo jak tak to ja będe Igę dokarmiac 8)
 
Aniulka pisze:
Marta karmisz dalej piersią???? U mnie Łukasz zasypia najpóźniej o 19 odkąd jesteśmy na Bebilonie ( na noc z kaszką)
tak , po próbach dokarmiania wrócilismy do piersi
i teraz przybył 40 dkg przez niecałe 2 tygodnie
( tamte problemy okazały się infekcją ukł. mocz)
tak sobie tłumacze że niepotrzebuje dużo snu
bo on nawet nie marudzi, tylko chciałby sie bawić
wlaśnie zasnął
 
U mnie dzis w łazience pękł wężyk od ciepłej zała łązienka zalana że też ***** to sie w weekend musiało stać ://///////////////////
 
Wlasnie dowiedzilam sie o smierci sadziadki ciezko chorowala a miala tylko 50 lat jakie to nie sprawiedliwe. QURDE!!! MAMA ODCHODZI A CORKA MA ZA TYDZIEN RODZIC! SMUTNE!!!
 
reklama
Do góry