reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Umiejętności naszych pociech :)

reklama
Kochana - jak ci wystrzeli jak karabin maszynowy któregoś dnia to będziesz się modliła by na chwilę chociaż zamilkła ;-)

pewnie tak, ale chociaz bede miała z kim pogadac bo moj M mało wygadany jest;-) a Fiolcia nauczyła się dmuchac i teraz na wszystko dmucha;-) trenuje chyba przed urodzinami;-)
 
pewnie tak, ale chociaz bede miała z kim pogadac bo moj M mało wygadany jest;-) a Fiolcia nauczyła się dmuchac i teraz na wszystko dmucha;-) trenuje chyba przed urodzinami;-)


Bardzo poważna umiejętność :-)

Zaufaj mi - mojej starszej buzia się nie zamyka od momentu kiedy zaczęła mówić - czasami tęsknię za czasami ciszy i sylabizowania
 
moja też nic nie gada nawet podobnego do mama , tata , baba, ma swoje tekściku a buuuuu, a beeeee, aaaaaa, uuuuuuu, wyfuuuuaaabuuu :-D
 
reklama
a moja od paru dni chodzi i nic innego nie wydaje z siebie tylko jeki marudzenia i stekania i podirytowane dzwieki...mala maruda mi rosnie. Normalnie lamentuje jak na pogrzebie
 
Do góry