reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urlop wychowawczy

Pauliska757

Fanka BB :)
Dołączył(a)
15 Wrzesień 2018
Postów
5 031
Witam. Chciałam się zorientować na temat przerwania urlopu wychowawczego i przejścia na l4 z powodu ciąży? Czy któraś z mam wie coś na ten temat jak to wygląda? Czy kadry w dużej firmie mogą odmówić takiego przejścia? Pozdrawiam
 
reklama
Rozwiązanie
Witam. Chciałam się zorientować na temat przerwania urlopu wychowawczego i przejścia na l4 z powodu ciąży? Czy któraś z mam wie coś na ten temat jak to wygląda? Czy kadry w dużej firmie mogą odmówić takiego przejścia? Pozdrawiam
[/QUOT
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi. Będę się bardziej martwić jak już będę w ciąży a dopiero zaczęły się starania. Nie ukrywam że przejście na l4 dałoby pieniądze, które by mi się przydały ;)
Hej ja miałam zacząć urlop wychowawczy i akurat tydz przed dowiedziałam się o ciąży. Zadzwoniłam sobie do kadr i mi doradzili żebym nie zaczynała wychowawczego tylko wcześniej szła na L4 ciążowe. Z tego co mi mówiły to musiałabym pisać podanie o skrócenie wychowawczego a oni mają 30 dni na rozpatrzenie i nie...
Nie mogą odmówić. prędzej zgłaszasz że przerywasz urlop wychowawczy ale nie pamiętam dokładnie ile prędzej i pierwszego dnia po urlopie wychowawczym czyli w dniu kiedy teoretycznie miałabyś wrócić do pracy przedstawiasz L4
 
Nie mogą odmówić. prędzej zgłaszasz że przerywasz urlop wychowawczy ale nie pamiętam dokładnie ile prędzej i pierwszego dnia po urlopie wychowawczym czyli w dniu kiedy teoretycznie miałabyś wrócić do pracy przedstawiasz L4
U mnie jeszcze w pracy wymogiem było odnowienie badań lekarskich żeby wrócić do pracy jeżeli wcześniej byłaś również na l4 przed urlopem wychowawczym
 
U mnie jeszcze w pracy wymogiem było odnowienie badań lekarskich żeby wrócić do pracy jeżeli wcześniej byłaś również na l4 przed urlopem wychowawczym
W to już się nie wglabialam bo nie szłam na wychowawczy ale orientowałam się jak to wygląda gdybym chciała ale ja wracałam do pracy po macierzyński i zaległym wypoczynkowym
 
reklama
U mnie właśnie żeby wrócić do pracy pewnie wyślą mnie na badania.. Nie wiem jak postąpić w razie ewentualnej ciąży. Jak będzie dużo zachodu to czy myślicie że pani w kadrach moge wprost powiedzieć o co mi chodzi?
 
reklama
Do góry