reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urlopy, świadczenia

filwinka tak teraz jest 20 tygodni i nie potrzeba wniosku o przedłużenie
A co do wychowawczego to ja niestety się nie orientuję:-(
Pozdrawiam
 
reklama
Lana na urlop wychowaczy musisz mieć zgodę pracodawcy. Prawidlowo dwa tygodnie przed zakończeniem macierzyńskiego powinnas złożyc podanie o udzielenie urlopu wychowawczego. Nawet jesli idziesz po macierzyńskim na urlop. Aha i radzę wykorzystać caly urlop przed urlopem wychowawczym bo go stracisz . Bedąc na wychowawczym tak jakby schodzisz z etatu i wtedy proporcjonalnie wyliczają urlop i duuuuzo sie traci.
 
lana musisz złożyć podanie o urlop wychowawczy u pracodawcy na dwa tyg. przed końcem macierzyńskiego ( lub potem jeżeli będziesz wykorzystywać jakieś zaległe urlopy). Nie wiem czy pracodawca może odmówić ???:szok: Mam nadzieję, że nie bo ja też się wybieram na wychowawczy
 
Clue nie mam pojęcia
A może wiecie, czy jest jakiś wzór podania o przerwę w pracy w związku z karmieniem piersią?
 
reklama
Już się doczytałam, że jest to dodatek do rodzinnego.
Antila, a nie mam pojęcia :-) Ja i tak siedzę przynajmniej do końca roku z małym więc jak pójdę do pracy to nie bardzo jest szansa na karmienie dziecka no chyba że będzie uparciuszek :-)
 
Do góry