reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG - 2,3,4D :)))

Pamietajcie,że usg nie może nam zważyc dziecka,tylko wagę liczy się z pomiarów.Wystarczy,że dzidzia wciągnie powietrze,brzuszek będzie mniejszy i waga też ;) więc wcale te nasze dzidzie nie muszą byc takie małe ;)
 
reklama
Czesc dziewczyny...ja zupelnie z innej bajki....ale tak z sentymentu czasami tu zagladam. Nie sugerujcie sie waga wyliczona z usg ona czesto sie zmienia a poza tym ja w ostatni tydzien przytylam 4 kg ( wogole w ciazy 14) maly urosl w ciagu ostanich 2 tygodni do rozmiaru 60 cm i prawie 4 kg wagi. Przez cal ciaze lekarko mowila ze dzidzia raczej nie duza az do ostaniego tygodnia ( dodam ze przenosilam tydzien ) Pozdrawiam i dozobaczenia w dziale niemowlaki :)
 
Agutko, w mojej książce jest tak:
33tydz.-2000g.
34-2275g.
35-2550g.
36-2750g.
37-2950g.
38-3100g.
39-3250g.
40-3400g.
Ale jak wiesz w takich publikacjach ta waga jest uśredniona ;)
 
A ja wczoraj przeczytałam w mojej książeczce zdrowia że urodziłam sie z wagą 2400g a mierzyłam 46 cm przecież to strasznie mało! :p musze zapytac mojej mamy czemu tak dziwnie, ale nie sądzę ze byłam wcześniakiem bo nic mi na ten temat nie mówiła ::)
 
Ja tez nie byłam wielka bo jakieś 3100gr i niewiele ponad 50cm ;)
mąż natomiast był większy i tak mu pozostało do dziś ;D
 
najtaniej w Warszawie zrobisz w szpitalu na Madalińskiego - za 140 zl .
Witam! mam pytania do osob, ktore robily usg 3/4 D w warszawie:
gdzie warto, zeby miec dobra pamiatke, chodzi mi o to, gdzie daja film z nagraniem w calosci w 3/4 D, ile zdjec robia i czy je daja, ile trwa film czasu? prosze o wasze wrazenia, adresy klinik i cenniki jezeli mozna. z gory dziekuje. dorota
 
reklama
Robiłam w Babca Medica koło ronda po staremu "babka" na przecisko Arkadii. U doktora Marcina Zioło (pracuje na Żelaznej). Usg 3D ponad 2 lata temu kosztowało mnie o ile dobrze pamiętam 140zł, nagranie trwa ok. 40 minut. W tym około 10 minut w trybie 3D, jest tez kilka stop klatek w wazniejszych momentach. I wydruk z kilkoma zdjęciami -około 6 sztuk. Też już nie pamietam.

Ja tam byłam zadowolona. ;-)
 
Do góry