reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG - 2,3,4D :)))

Ja pamiętam że jak byłam kiedyś na wizycie i zapytałam gina czy z USG wynika że zmieni mi sie termin porodu, odpowiedział że termin się nie zmienia. Jest jeden który wylicza się z ostatniej miesiączki a komputer po prostu po wielkości dzidzi sugeruje ze dzidza jest większa ale to tyle. Przecież zobaczcie na Adasię. Jej mały już waży tyle że powinna urodzić ale to nie chodzi o to prawda? ;)
 
reklama
mycha12 pisze:
Przecież zobaczcie na Adasię. Jej mały już waży tyle że powinna urodzić

Hehe,to prawie tak jak ja Zuzanke. ;)

Renee,wazne,ze wszystko dobrze,no i fajniuchno,ze potwierdzilo sie,iz to dziewczynka. :D Ja tam mysle,ze do 3kg (czyli juz prawidlowej wagi) napewno dobijecie. :D
 
Mycha, lekarz u którego byłam to nie jest mój gin, to lekarz który wykonuje tylko USG.

Edi, jak dla mnie to ona może być drobniutka jak kruszynka- łatwiej wyjdzie! ;) :D ;D, byleby tylko cała i zdrowa wyszła ;D Ale sprawdzałam w książce ile dziecko w tym tyg ciąży mniej więcej waży i mała ma wagę książkową, więc jest o.k. ;)
 
Renee,a mozesz mi napisac,ile wg Twojej ksiazki powinna wazyc Dzidzia od 33 - 40 tygodnia? ;) Bo na stronie,na ktorej czytam o poszczegolnym tygodniu ciazy,wychodzi,ze moja Zuzanka to gigancik,hihi. :D
 
moj synek w 34 tygodniu 2300; lekarz mowi ze to ze wzgledu na moją budowe; przed ciazą mialam wymiary modelki 90 w tylku i 60 w pasie; teraz mam 100 w pasie :D a i jesio mowil ze jak synek dojdzie do 3 kilo przy mojej chudej dupie znaczy sie budowie to bedzie dobrze :D ale plucka ma rozwiniete i wsztystko ok a to jest najwazniejsze :D a co sie martwic cleo przynajmniej szybciej urodzimy niz 4 kilowe dzieci :D
 
dzikusko ale ja nie jestem drobna a wrecz przeciwnie. Ciążę zaczynalam z wagą 72 kg ( przez ostatni rok schudłam 16 kg) a teraz waże 82 kg czyli przybrałam 10kg. MOja starsza córeczka po urodzeniu ważyła 4130 wiec stąd moje zdziwienie ze teraz jest tak malutko
 
reklama
Ja mam wizytę w piątek i w końcu dowiem sie ile wazy moja mała, a też coś czuję że nie będzie dużo ::)
 
Do góry