reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG - 2,3,4D :)))

reklama
Już po usg i wszystko jest ok.
Dzidziuś już główką do dołu, łożysko prawidłowo, płyny też.
Dzidzia waży 2002 g i jajeczek nigdzie pan doktor nie zauważył - więc niby dziewczynka ale ja jakoś do końca przekonana nie jestem.
Dzidziuś waży mniej niż Krzyś w jego wieku płodowym - tłumaczę sobie, że ten fak przemawia za dziewczynką ale zobaczymy.
Więc Mychuś wszystko wyjaśni się we wrześniu :laugh:

Jak ktos mnie pyta czy wiem co urodzę to mówie, że szanse są pół na pół :laugh:
 
Megi ważne że jest wszystko OK! Ja jestem już tak ciekawa i Milenka waży a wizyta dopiero 11 sierpnia ::) tyle czasu jeszcze...
 
Pamiętajcie,że usg może się mylić i przedstawiam to za dowód tego wagę dzieci mojej przyjaciółki.Miały ważyć po ok.3kg a jeden ważył 2350gr a drugi 1840gr.
Więc spokojnie te pomyłki działają w obie strony ;)

 
moj fasol < spór o imie trwa > fasolka miala byc ola a chlopiec hmm :p kiedy mial wazyc 700 gram wazyl 950; teraz 2200 a pewnie z 2500 powinien juz; chociaz glowka jego jest tak nisko ze lekarz nie byl w stanie objac jej usg a ja myslalam ze sie posikam :p wogole od poczatku ciazy mam nisko ulozony brzuszek - wyobrazacie sobie te ploty sasiadek ze brzuch za nisko ze poronie itp :> a ja wszystkich w nosie mialam jak czulam ruchy dziecka caly czas; co ma byc to bedzie :D jesio miesiac wytrzymac i bedzie dobrze
 
reklama
Do góry