reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG 8 tydzień

Mystriousmc

Fanka BB :)
Dołączył(a)
23 Wrzesień 2020
Postów
507
Witam. Mam pytanie odnośnie obrazu z USG, wczoraj 7+3, lekarka twierdzi że wszystko jest ok i dzidzius rozwija się prawidłowo i ma 1,22cm. Natomiast gdy dziś wysłałam zdjęcie dla szwagierki to ona stwierdziła że pęcherzyk jest zbyt płaski bo ona tak miała w ciąży i lekarka jej kazała brać luteinę.. sama nie wiem czy brać to do głowy czy zaufać lekarzowi. Czy według Was jest czym się martwić?
 

Załączniki

  • IMG_20210224_190503.jpg
    IMG_20210224_190503.jpg
    399,3 KB · Wyświetleń: 1 210
reklama
Dziękuję bardzo dziewczyny za odpowiedzi, macie rację, lekarz raczej ma rację także przy tym zostanę już, jednak trochę mnie uspokoilyscie ;)
 
Witam. Mam pytanie odnośnie obrazu z USG, wczoraj 7+3, lekarka twierdzi że wszystko jest ok i dzidzius rozwija się prawidłowo i ma 1,22cm. Natomiast gdy dziś wysłałam zdjęcie dla szwagierki to ona stwierdziła że pęcherzyk jest zbyt płaski bo ona tak miała w ciąży i lekarka jej kazała brać luteinę.. sama nie wiem czy brać to do głowy czy zaufać lekarzowi. Czy według Was jest czym się martwić?

Kochana, nie wiedziałam, ze Ci się udało. Gratuluje i szczęśliwej, spokojnej ciąży [emoji3590][emoji3590][emoji3590]
 
reklama
Do góry