reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Usg chłopak czy dziewczynka

Dołączył(a)
25 Czerwiec 2017
Postów
2
Witam w 19 tygodniu ciąży dowiedziałam się ze będę miała dziewczynkę w 20 tyg okazało się jednak , że to chłopak. Sama już nie wiem bo na jednym usg widać na pewno dziewuche a na drugim chłopca. Może to pempowina ?? Może ktoś mi pomoże rozwiązać ta zagadkę
 

Załączniki

  • 4A8F5FF1-76CA-4DE0-AC12-5EDF08E820F2.jpg
    4A8F5FF1-76CA-4DE0-AC12-5EDF08E820F2.jpg
    596,4 KB · Wyświetleń: 38 720
  • 4A8F5FF1-76CA-4DE0-AC12-5EDF08E820F2.jpg
    4A8F5FF1-76CA-4DE0-AC12-5EDF08E820F2.jpg
    596,4 KB · Wyświetleń: 21 901
reklama
Rozwiązanie
Cześć dziewczyny proszę was o ocenę zdjęcia usg... Miesiąc temu zapowiedzieli mi syna a 4 grudnia na połówkowym ze córka... Trochę mam mętlik w głowie 😞
Mam nadzieję że będzie dziewczynka. Mam już córeczkę, ale nie wiem, poprostu strasznie nie chcę chłopca. Może dlatego, że zbytnio nie chcialam wogole drugiego dziecka, córka chciala bardzo mieć siostrzyczkę. Wiem że zdrowie jest najważniejsze, ale jakoś nie potrafię cieszyć się z tej myśli że może to być chłopak.
 
reklama
Z ciekawości sprawdziłam, w przypadku pierwszego wyszlo ze corka i jest corka, teraz wyszla tez dziewczynka. Okaże sie na nasyteonyn USG. Mam nadzieję ze to pomyłka i zamiast chłopca bedzie dziewczynka.
Mam chłopca i dziewczynkę, uwierz mi że chłopcy się łatwiej chowają ( tak ogólnie rzecz ujmując) 🙂☺️ a mąż na pewno ucieszy się z chłopca 🙂 chociaż szanuje Twoje zdanie ☺️ pozdrawiam i daj znać 🙂
 
Mam chłopca i dziewczynkę, uwierz mi że chłopcy się łatwiej chowają ( tak ogólnie rzecz ujmując) 🙂☺️ a mąż na pewno ucieszy się z chłopca 🙂 chociaż szanuje Twoje zdanie ☺️ pozdrawiam i daj znać 🙂
Mąż chcial syna. Córka chciała siostre chociaż jak wczoraj mówiłam że to nie jest jak w sklepie i że można wybrać sobie, i może się trafić chłopczyk to powiedziala ze nie będzie jej zal bo bedzie miala rodzeństwo.
Chociaż między nimi będzie 8 lat różnicy więc wiek zrobi swoje a różnica płci także sytuacji nie poprawi.
 
Ostatnia edycja:
Mąż chcial syna. Córka chciała siostre chociaż jak wczoraj mówiłam że to nie jest jak w sklepie i że można wybrać sobie, i może się trafić chłopczyk to powiedziala ze nie będzie jej zal bo bedzie miala rodzeństwo.
Chociaż między nimi będzie 8 lat różnicy więc wiek zrobi swoje a różnica płci także sytuacji nie poprawi.
Kochana nic nie zrobi , jak będą wychowywani w szczęśliwym domu to będą szczęśliwi. Moja siostra jest ode mnie 21 lat starsza , a brat o 17 🙈 i jesteśmy z tych samych rodziców żeby nie było☺️ miałam cudowne dzieciństwo z nimi , a teraz super się dogadujemy , nie wyobrażam sobie inaczej 🙂 a przy takiej dużej córce będziesz miała ogromną pomoc teraz ☺️☺️☺️ powodzenia
 
reklama
Do góry