reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG chłopiec czy dziewczynka

Dołączył(a)
9 Luty 2023
Postów
4
Część wszystkim :)
Dzisiaj (22+6) byłam na kolejnym USG i takie cuda wyszly 🙈 wcześniej była na 99% dziewczynka, dzisiaj już na 19 bo ten siurek pokazał się tylko na chwilę i zaraz zniknsl. Miał ktoś podobnie?

IMG_20230209_083355.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20230209_083402.jpg
    IMG_20230209_083402.jpg
    2,7 MB · Wyświetleń: 40
reklama
Kebab xD
Przepraszam, musiałam.

Jeżeli lekarz uwidocznił penisa na USG to znaczy, że ten penis tam jest.
Dlatego wcześniej się za bardzo płci nie sprawdza na USG.
na kolejnych wizytach pewnie będzie widać więcej :)
 
Dla mnie usg to czarna magia, czasami widzę tam np. rączkę, a potem gin mówi, coś w stylu: o, jak ładnie widać cośtam ( co zdecydowanie rączką nie jest).
Najbardziej wiarygodnym źródłem płci jest kolejne usg.

A to, że w 12 tc wyszła dziewczynka, a potem na połówkowych chłopak, to tak, zdarza się ;)
Ale to nie kwestia nagłej zmiany płci, ale złego popatrzenia/widoku na usg.
 
Kebab xD
Przepraszam, musiałam.

Jeżeli lekarz uwidocznił penisa na USG to znaczy, że ten penis tam jest.
Dlatego wcześniej się za bardzo płci nie sprawdza na USG.
na kolejnych wizytach pewnie będzie widać więcej :)
Wybaczam kebaba XD

No właśnie chciałam podpytać bo lekarka sama nie jest pewna czy to penis czy nie, ale pozostaje tylko czekać 🤷🏼‍♀️
 
Dla mnie usg to czarna magia, czasami widzę tam np. rączkę, a potem gin mówi, coś w stylu: o, jak ładnie widać cośtam ( co zdecydowanie rączką nie jest).
Najbardziej wiarygodnym źródłem płci jest kolejne usg.

A to, że w 12 tc wyszła dziewczynka, a potem na połówkowych chłopak, to tak, zdarza się ;)
Ale to nie kwestia nagłej zmiany płci, ale złego popatrzenia/widoku na usg.
Takimi wczesnymi przypuszczeniami bym się nawet nie sugerowała, z pierwszą ciążę prowadziłam w Niemczech a druga już w Polsce i w obu przypadkach lekarze twierdzili że przed 20 tygodniem nawet nie chcą strzelać. Tylko kurcze, dwa tygodnie temu była na 99% dziewczyna, a dzisiaj mimo że się to pokazało to pani doktor stwierdziła że na 90% to nadal dziewczynka chociaż nie wie co to jest. No nic, będę czekać na kolejne USG, dzięki wielkie :)
 
reklama
Cześć dziewczyny :) jestem w 25 tygodniu, od samego początku mój lekarz utrzymywał wersję że będzie dziewczynka ( wizyty co 3 tygodnie) Na 2 prenatalnych, powiedział inny lekarz że wydaje mu się że chłopiec ( to bylo w 22 tygodniu około) . Natomiast dzisiaj bylam na wizycie u swojego lekarza i nadal utrzymuje, że w brzuszku kryje się dziewczynka. Co myślicie o tym ?
 
Do góry