reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Usg jajnika

Ania20719

Fanka BB :)
Dołączył(a)
8 Maj 2019
Postów
515
Witam.Mam do Was prośbę czy którąś któraś z Was tak miała?? Byłam u gina ostatnio i po wizycie dał mi zdjęcie usg jajników i endometrium.Ale dobrze ogladnelam je po wyjściu od giną.A w jednym są 2 czarne kółeczka i niewiem o co to chodzi
 

Załączniki

  • 20190712_060517.jpg
    20190712_060517.jpg
    882,5 KB · Wyświetleń: 120
reklama
Z tego co myślę to są jajeczka przed owulacja
Witam.Mam do Was prośbę czy którąś któraś z Was tak miała?? Byłam u gina ostatnio i po wizycie dał mi zdjęcie usg jajników i endometrium.Ale dobrze ogladnelam je po wyjściu od giną.A w jednym są 2 czarne kółeczka i niewiem o co to chodzi
 
Też mi to na jajeczka wygląda. A po drugie to napewno gdyby to było coś nieprawidłowego to lekarz by Ci powiedział
 
się zaczęło , a już się zastanawiałam co taka długa cisza ;) to wygląda jak pęcherzyki które rosną i pękają , lub nie i przez to się nie ma okresu ,może masz policystyczne jajniki? nic gin nie powiedział ,sprawdził i się nie odezwał ?
 
reklama
się zaczęło , a już się zastanawiałam co taka długa cisza ;) to wygląda jak pęcherzyki które rosną i pękają , lub nie i przez to się nie ma okresu ,może masz policystyczne jajniki? nic gin nie powiedział ,sprawdził i się nie odezwał ?


o jajnikach właśnie nic niemowil
 
Do góry