reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

usg naszych pociech

w ktorym ty jestes tygodniu?
moja mala w 35-36 miała 3100 a teraz pewnie 3400 bedzie miała moze jutro mi powiedza w szpitalu
 
reklama
Rosmerta, nie moge słuchac takich opowieści...chociaz wiem, że to dośc częste przypadki. :-) Ja się bardzo boję własnie tego, że u nas będzie tak samo. Na wszystkich usg mówią mi, że to będzie dziewczynka, ale dookoła tylko słyszę że na dziewczynkę w ogóle nie wyglądam i że to będzie chłopak.
Wiadomo, że najważniejsze jest to, żeby dzidzia była zdrowa, ale jednak wiedząc jaka będzie płeć, człowiek się bardzo nastawia.
Mojej znajomej znajoma też jest właśnie przykładem takiej pomyłki- całą ciążę była przekonana, że to będzie dziewczynka i jak jej połozyli dziecko zaraz po porodzie na brzuchu i powiedzieli, że to chłopak, to ona sie rozpłakała i powiedziała, że to nie jej dziecko, że jej podmienili.
Nie chciałabym przezyc czegos takiego...
 
Dziewczyny ja znam takie dwa przypadki gdzie do konca mówiono mamusiom,ze będą mieć dziewczynki a tu niespodzianka jak cholerka:chłopczyk!!! :szok:
Ale własnie to się najczęsciej zdarza, z chłopca robią dziewczynkę na USG, a później rodzi się synuś....
O przypadkach w odwrotną stronę nie słyszałam..:no::no: Jak mówią,ze chłopiec, to raczej tak bedzie...ale to nie reguła..

Ja chciałam mieć chyba bardziej córeczkę pierwsza, maż też...ale odkąd wiemy,ze bedzie synek, to się bardzo cieszymy i dziwnie by było gdyby urodziła się córeczka:-D:laugh2:
 
Ja znam odwrotny przypadek. Koleżanka kilka lat temu zetknęła się z różyczką w 3 miesiącu ciąży, córka jej przyniosła z przedszkola, także kontakt był bardzo bliski. Możecie sobie wyobrazic stres, jaki przeszła. Lekarze wzięli ją natychmiast w obroty, miała całą serię badań prenatalnych, no i usg na każdej wizycie (kilkanaście razy). Za każdym razem słyszała, że z dzieckiem jest wszystko wporządku i że to chłopiec. No i urodziła się zdrowa, ale Kasia.
 
Oj Kasiad a jednak to mozliwe...tylko,ze ja się już na chłopca nastawiłam...:tak:
Ostatnie usg mam w poniedziałek, zobaczymy co tam u mojego smyka słychac..
 
Ja się też tak bardzo nastawiłam na dziewczynkę, że jak urodziłby się chłopak, to bym chyba nie mogła w to uwierzyc. Pewnie, że bym kochała tak samo, ale myślę, że potrzebowałabym trochę czasu na przestawienie myślenia. I co ja bym zrobiła z tymi sukienkami??
 
a ja bardzo chciałam synka, ale lekarz uparcie twierdzi że to dziewczę jest jak malowane - on ma dwóch synków i szuka dla nich kandydatek na żony hehe
już się przyzwyczaiłam że będą dwie laski w domu i jakby się urodził chłopczyk to bym się dziwiła mooocno, ale cóż jak wiecie dziewczęce ciuszki mam komu oddać więc bardzo bym nie narzekała ;-)
 
reklama
A ja do tej pory nie chciałam wiedziec czy mam chłopca czy dziewczynke-chociaz nie oparLam sie pokusie kupienia sukienki:-) Ale dzisiaj jade do prywatnej kliniki na usg 3d albo 4d-jakies najnowoczesniejsze na ktorym podobno wszystko jest tak wyrazne ze sama zobacze:-)Wczesniej robiłam tylko zwykłe dopplerowskie-gdzie, moim zdaniem niczego nie widac.Podobno usg 3d po 32 tygodniu ciązy nie ma uzasadnienia medycznego-bo dziecko jest za duze, ale tak bardzo chciałabym zobaczyc moje maleństwo i zapisac to na dvd, ze nie mogłam sie oprzec.Moze bedzie ziewało albo ssało kciuka, albo akurat da mi kopniaka? Juz nie oge sie doczekac:tak: :tak: :-D :-D :-D :-D :-D
 
Do góry