reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Usg, Pleć?

Siwek1212

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Czy to male odstjace co nie co wskazuje na chlopca? lekarz jakos średnio chcial udzielic mi odpowiedzi na badanich prenatalnych, a u swojego wizyte mam za 3 tygodnie ;p czy któraś z mam ma moze podobne zdjecie i jednak tak jal mysle to chlopczyk ;))?

Załączniki

reklama

GoJ

Fanka BB :)
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
10
To wyeostek płciowy jeśli z USG w 13tc obstawiałabym dziewczynkę bo jest raczej równolegle do kręgosłupa

HopeFul87

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Mi tez wyglada na dziewczynke bo równolegle do kręgosłupa ten wyrostek :-)

Maziajka

Moderator
Członek załogi
Miasto
Silesia
Rozwiązania
6
Chociaz zalezy ktory to tydzien bo poczatkowo wszystkie wygladaja na dziewczynke

Siwek1212

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
A tu zdjecie od Mama ginekolog i kurcze niby bardziej mi przypomina chlopca bede tak samo sie cieszyla z dziewczynki oczywiscie, ale te 3 tygodnie to bede niecierpliwa ;p

Załączniki

reklama

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry