reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG

Cześć dziewyczynki, wczoraj po raz trzeci widziałam moją fasolkę. :) Ciągle mnie zadziwia, :laugh: wiecie, że ma już rączki i nóżki?
A jak jej głośno i szybko bije serduszko. Chciałabym ją Wam pokazać, ale nie wiem, czy potrafię wkleić zdjęcie. Spróbuję.
Pozdrawiam i przesyłam całuski
 
reklama
Sylwia, czekamy na fotki. Zwłaszcza, że jesteśmy w zbliżonym okresie ciąży (jesteś 3 dni do przodu) więc chętnie podejrzę czego mam się spodziewać na USG w czwartek. Nie mogę się doczekać :)
 
Kasiu, zabieram się do wysyłania, mam nadzieję, że się uda, trzymaj kciuki :laugh:
 
chyba nic z tego :(, padła mi bateria w aparacie no i nie mogę znaleźć ładowarki. Tak mi szkoda. Pokombinuję coś jeszcze. Nie gniewajcie się moje drogie
 
Nie przejmuj sie Sylwia co sie odwlecze to nie uciecze:) nie dzis to jutro ,ja uciekam juz lulac a jutro trzymajcie za mnie kciuki wizyta u neurochirurga brrr;(
 
ha, znalazłam, musi się tylko trochę podładaować i wysyłam, zobaczymy z jakim skutkiem
 
Lipa, ten programik do wklejania zdjęć chyba się na mnie uwziął :mad:. Nie chce działać. Może jutro mi się uda.
Pozdrawiam brzusie i mamusie
 
reklama
dsc002737at.jpg
 
Do góry